Kapat

Beşir Derneği

Pendik'te Muhabbet Gecesi

Semerkand Vakfı ve Ser Organizasyon işbirliği ile İstanbul Pendik’te düzenlenen Muhabbet Gecesi büyük ilgi gördü. Geceye, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’nin yanı sıra Beşir Derneği Pendik temsilcisi Mahmut Şahin ve heyeti de katıldı.

Buhara Gönüllüleri Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Petekleri'nin destekleriyle; Ser Organizasyon ve Semerkand Vakfı Pendik Şubesi, Hanedan Eğitim Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği ile birlikte İstanbul Pendik'te düzenlenen Muhabbet Gecesi'ne ilgi büyüktü.

The Green Park Hotel’de gerçekleşen programın sunuculuğunu Emrah Yardımcı yaptı. Geceye Murat Belet birbirinden güzel ilahileriyle, Meddah-ı Fakîr Yusuf Duru meddah gösterisiyle katılırken, çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi izleyicilerle buluştu. Gecenin finalinde ise Serdar Tuncer sevilen şiirleriyle sahne aldı.

Organizasyonda açılan Beşir Derneği standında katılımcılara derneğin faaliyetleri ve kampanyaları hakkında bilgiler verildi. 


Fotoğraf Galerisi

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(225): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094