Dünya üzerinde milyonlarca insan maddi değerler sebebiyle ile yüz yıllar boyunca maddi ve manevi bir sömürüye maruz kalmıştır. Beşir Derneği olarak bu adaletsizliğe farkındalık oluşturmak amacıyla yardım kampanyaları düzenliyoruz. Dernek olarak uzun yıllardır dünya üzerinde bulunan mazlumların yanında olmaya gayret ediyor ve desteklerinizle milletimizin yardım elini dünyaya uzatıyoruz.

Yardım faaliyetlerimizi bağışçılarımızdan aldığımız desteklerle yerine getirmekteyiz. Sizler de genel bağış kampanyamıza bağış yaparak çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

İstediğiniz meblağda gerçekleştirebileceğiniz bağışlarınızla ülkemiz ve dünyada bulunan yardım elinizi uzatabilir, “Sosyal Adalete ve Kardeşliğe Destek Olmak” anlayışımıza destek olabilirsiniz.

Genel bağış türü bir kampanya havuzunu ifade etmektedir. Genel bağış, acil olarak yardıma ihtiyaç duyulan bölgelere hızlı bir şekilde yardım faaliyeti düzenlememizi sağlamaktadır. Belirlenen ihtiyaç dâhiline ve aciliyet durumuna göre Genel bağış havuzumuzdan belli bir fon yeni açılan yardım kampanyamıza yönlendirilir. Genel itibari ile bir doğal afet ve savaş durumunda bu fon derneğimizin hareket kabiliyeti için epey önemli bir durumu ifade etmektedir.

Genel bağış yardımında bulunan bağışçı, bu bağışı derneğimize ihtiyaç duyulan bir kampanyada kullanmamız için vermiş olur. Böylece, bağış derneğimizce en gerekli görülen kampanya ve ihtiyaçlarda kullanılır.