Kapat

K.Maraş'ta 12 Şubat Kurtuluş Günü Etkinlikleri

K.Maraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94.yıl dönümü kutlamaları düzenlenen tören ve organizasyonlarla başladı. Tüm şehirde yapılan etkinlikler çerçevesinde Beşir Derneği K.Maraş Temsilciliği ile Semerkand Vakfı ve Erşah Turizm’in katkılarıyla Sütçü İmam Çeşmesinin yanında kurulan temsili bir çeşme ile halka süt dağıtıldı.

Beşir Derneği K.Maraş Temsilcisi Abdullatif Ağgürbüz yaptığı açıklamada “Sütçü İmam’ın ilk kurşunu sıkmasıyla başlayan ve kurtuluşa vesile olan kahramanlık mücadelesinin 94. Yıl dönümü vesilesiyle tüm halkımızın kurtuluş gününü kutluyor, kahraman atalarımızı rahmetle anıyoruz” dedi. Ağgürbüz, yapılan etkinliklerle atalarımızın kahramanlıklarını yeni nesile aktarımının sağlandığını belirtti.


Fotoğraf Galerisi

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(232): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094