Van’da İhtiyaç Sahiplerine Gıda Desteği

Beşir Derneği olarak soğuk kış günlerinde vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına her türlü ihtiyaca yönelik olarak sürdürdüğümüz destek çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Van’da bulunan ihtiyaç sahibi kimselere gıda desteğinde bulundu.

 

Beşir Derneğimizin temsilcilikleri aracılığıyla yurt içinde sürdürdüğü gıda destek çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Derneğimiz Van’da bulunan ihtiyaç sahibi kimseler için yürüttüğü son çalışmasında ailelere gıda desteğinde bulundu. Beşir Derneği Van Temsilciliğimiz tarafından gerçekleşen destek faaliyeti ile bağışçılarımızın bizlere emanetleri bir kez daha ihtiyaç sahibi kimselerin sofralarını şenlendirdi.

 

İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Güldü

 

Beşir Derneği’nin yurt içi gıda destek çalışmaları sürmeye devam ediyor. Derneğimiz bir taraftan yoğun kar yağışları dolayısıyla yollarda mahsur kalmış kimselere yönelik faaliyetlerini artırırken diğer taraftan ise yolumuzu gözleyen aileleri de unutmuyor. Van’da gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde içlerinde temel gıda malzemeleri, meyve ve sebze bulunan gıda destek paketlerimizi ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırdık. Van ilimizdeki bu örnek çalışmamız ile şehirde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürerek hayır dualarını kazandık.

 

Beşir Derneği Gıda Desteği

 

Beşir Derneğimiz gıda destek çalışmaları kapsamında yurt içinde ve yurt dışında aynı anda birden çok bölgede ihtiyaç sahipleri için gıda desteğinde bulunmayı sürdürüyor. Gıda kumanyası bağışı ile derneğimize yapılan gıda bağışları bu sayede ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor. Kimi zaman temsilciliklerimiz, kimi zaman ise paylaşım noktalarımızdan yaptığımız destekler ile sürdürdüğümüz gıda desteği çalışmaları yurt içerisinde birçok ailenin sofralarını şenlendirmeyi sürdürüyoruz.

 

Online Bağış ile Gıda Kumanyası Desteği

 

Beşir Derneği’in web sitesinde bulunan online bağış bölümünden yapacağınız gıda kumanyası bağışı ile sizler de ihtiyaç sahibi kimselerin temel gıda ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Beşir Derneği gıda kumanya bağışı 100 TL’dir. Bununla birlikte Beşir Derneği’nin gıda kumanyası gibi diğer birçok çalışmalarına da destek olabilmek için BAĞIŞ yazıp 4012’ye de 20 TL karşılığında SMS gönderebilirsiniz.Bağış Yap

100.00 TRY
Van’da İhtiyaç Sahiplerine Gıda Desteği

Gıda Kumanyası

EKLE