Van’da Adak Kurban Bağışı ve Gıda Dağıtımı

Beşir Derneği bağışılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırmayı sürdürüyor. Derneğimiz son olarak Van’daki faaliyetlerinde adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarının etlerinin şehirdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtımını yaptı.

 

Beşir Derneği’nin yurt içinde gerçekleştirdiği çalışmalar sürüyor. Derneğimizin Van şehrimizdeki faaliyetlerinde ihtiyaç sahipleri hayırsever bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturdu. Derneğimizin Van’da yaptığı bu çalışmalar ile yüzü gülen ihtiyaç sahipleri hayır dualarını bağışçılarımızın yolladılar.

 

Adak, Akika, Şükür ve Nafile Kurban Bağışlarını Ulaştırıyoruz

 

Beşir Derneği bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını yurtiçi ve yurtdışında devam ettiği çalışmalar ile devam ediyor. Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını bizlere emanet eden bağışçılarımız için gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile kesilen kurban etlerini ihtiyaç sahibi ailelere götürmeye devam ediyoruz. Beşir Derneği bağışçıları ise bizlere vekalet verdikleri adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını bağış takip sistemi sayesinde kullanıcı ismi ve şifre ile web sitemizden takip edebilirler.

 

Van’da Gıda Desteği

 

Beşir Derneği’nin Van Temsilciliği aracılığıyla yaptığı bu şehrimizdeki faaliyetlerde bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağış etleri dışında ihtiyaç sahibi ailelere gıda desteğinde de bulunuldu. İçerisinde temel insani ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu gıda poşetlerini alan gönüllülerimiz ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluğunun katlanmasına vesile oldular. Beşir Derneği’nin gıda destek çalışmaları ve adak, akika, nafile ve şükür kurban bağış çalışmaları devam edecek.

 

Siz de Adak Kurbanlarınızı Beşir Derneği ile Bağışlayın

 

Sizler de Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı gerçekleştirebilir, yapacağınız bağışlarla gönül coğrafyamızın türlü yerlerindeki ihtiyaç sahiplerinin hayır dualarını alabilirsiniz. Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınız gibi ayrıca yine online bağış bölümünden gıda kumanyası bağışı da yaparak ihtiyaç sahibi aile ve kimselerin sofralarının şenlenmesine vesile olabilirsiniz.

 Donate

1,250.00 TRY
Van’da Adak Kurban Bağışı ve Gıda Dağıtımı

Adak Kurban

EKLE
200.00 TRY
Van’da Adak Kurban Bağışı ve Gıda Dağıtımı

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE