Van’da Adak, Akika, Şükür ve Nafile Kurban Bağışı

Beşir Derneği hayırseverlerin adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile yurdumuzun her bir tarafındaki ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırarak ülkemiz adına sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı en iyi şekilde yaşayacağımız faaliyetlerde bulunmayı sürdürüyor. Derneğimizin Van’daki çalışmalarında ihtiyaç sahibi kişi ve ailelere adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını götürerek sofraların şenlendirilmesine vesile oldu.

 

Beşir Derneği’nin yurdumuz içerisinde gerçekleştirdiği adak, akika, nafile ve şükür kurban bağış çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Derneğimizin Van Temsilciliği bu şehrimizdeki ihtiyaç sahipleri için gerçekleştirdiği faaliyetlerde hayırseverlerimizin adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarının dağıtımını sağladı. Yapılan bu faaliyetler ile şehirde bulunan ihtiyaç sahiplerinin yüzleri gülüp, sofraları bağışçılarımızın bizlere emanetleri ile şenlendirilmiş olundu.

 

Adak Kurban Bağışlarınızı Ulaştırıyoruz

 

Beşir Derneği olarak bağışçılarımımızın her türlü kurban emanetlerini yurtiçi ve yurtdışı ekiplerimiz ve temsilciliklerimiz aracılıkları ile gönül coğrafyamızın her bir köşesindeki ihtiyaç sahipleri ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bizlere vekalet edilen adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile kesimi sağlanan kurbanların etleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor ve bu sayede hayırseverlerimizin destekleri ile ihtiyaç sahibi insanların dertlerine derman olmayı sürdürüyoruz.

 

Van Gıda Desteği

 

Beşir Derneği olarak Van’da yaptığımız çalışmalarda ihtiyaç sahiplerini adak, akika, şükür ve nafile kurban etlerini ulaştırmanın dışında gıda kumanyası desteğinde de bulunduk. İçerisinde temel insani gıda malzemelerinin bulunduğu gıda kumanya dağıtımlarımız sayesinde de adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarımız ile sevindirdiğimiz ailelerimizin mutluluğuna mutluluk kattık. Beşir Derneği olarak adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile birlikte gıda kumanyası desteğimiz de devam edecek.

 

Bağışlarınız ile İhtiyaç Sahiplerini Sevindirin

 

Sizler de adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı Beşir Derneği’ne vekalet vererek gerçekleştirebilir ve böylece kurban bağışlarınızı ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırabilirsiniz. Derneğimiz web sitesinde bulunan online bağış bölümünden kurban bağış miktarı ve türünü belirleyerek sizler de bağışlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Beşir Derneği ile yapacağınız bağışları ayrıca bağış takip sistemimiz sayesinde kullanıcı ismi ve şifre ile web sitemizden de takip edebilirsiniz.Bağış Yap

1,250.00 TRY
Van’da Adak, Akika, Şükür ve Nafile Kurban Bağışı

Adak Kurban

EKLE