Tokat’ta Emniyet Görevlilerimize Çay ve Kahve İkramı

Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemeye ilişkin yurt genelinde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulaması bu hafta sonu da sürdü. Beşir Derneği ekiplerimiz de gerçekleştirdikleri faaliyetlerinde devam eden uygulamalarda görev yapan güvenlik güçlerimize çay ve kahve ikramında bulundu. 

 

Pandemiden dolayı sokağa çıkma yasağının uygulandığı bu hafta sonu da Beşir Derneği ekiplerimiz yurdun değişik kesimlerinde görevlerini sürdüren emniyet güçlerine sıcak ikramlarda bulunmayı sürdürüyor. Derneğimiz son olarak Tokat’ta gerçekleştirdiği faaliyetinde görevleri başındaki güvenlik güçlerimize çay ve kahve ikramında bulundu. Derneğimiz bu ve benzeri faaliyetleri ile soğuk havalarda görevlerini sürdürmeye çalışan emniyet personelinin içlerinin bir nebze ısınmasına yardımcı oldu. 

 

Emniyet Güçlerine Desteğimiz Sürüyor

 

Beşir Derneği gönüllülerimiz Tokat şehrinde yürüttüğü çalışmalarda emniyet personeline çay ve kahve ikramında bulundu. Tokat’ta sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı gün ve saatlerde gerçekleştirilen ikram ile soğuk havada görevleri başlarında çalışmalarını yürüten emniyet güçlerimize destek olduk. 

 

Beşir Derneği olarak daha önce ise Kahramanmaraş ve Kastamonu illerinde de benzer çalışmaları  yürütmüştük. Sokağa çıkma yasakları uygulaması boyunca görevlerine devam etmeye çalışan güvenlik görevlilerime yönelik desteklerimiz bundan sonra da devam edecek.Bağış Yap

Tokat’ta Emniyet Görevlilerimize Çay ve Kahve İkramı

Genel Bağış

EKLE