Sokak Hayvanlarına Yiyecek Yardımı

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla yürüttüğü sokak hayvanlarına yardım çalışmaları sürüyor. Derneğimiz son olarak soğuk kış şartlarının en yoğun şekilde yaşandığı Ağrı ve Bingöl illerimizde gerçekleştirdiği faaliyetlerde sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulundu.

 

Beşir Derneğimizin sokak hayvanlarına yardıma yönelik kampanyası devam ediyor. Ağrı ve Bingöl temsilciliklerimizin çalışmalarıyla çetin kış şartlarından dolayı yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarına yiyecek yardımı yapıldı. Gönüllülerimiz aracılığıyla yaptığımız çalışmalar ile sokaktaki dostlarımızın yüzleri güldü.

 

Yurt Genelinde Sokak Hayvanlarına Yardım

 

Beşir Derneği’nin sokak hayvanları için yaptığı yardımlarla zorlu kış şartları dolayısıyla aç kalmış hayvanların gösterdikleri neşe ve heyecan görülmeye değerdi. Sokak hayvanlarına yardım faaliyetinin gerçekleştirileceği şehir merkezi ve hayvanlarının bulunduğu bölgelere yiyecek dolu araçlarla ulaşan gönüllülerimiz buradaki hayvanları elleriyle beslediler. Derneğimiz daha önce ise yurdun çeşitli bölgelerinde benzer şekilde sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulunmayı ihmal etmemişti.

 

Sokak Hayvanlarına Yardımlarımız Sürecek

 

Beşir Derneği olarak insanlığa verdiğimiz hizmet ve yardımlarımızı sürdürürken dünyayı beraber paylaştığımız sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Kış soğuklarının kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde sokak hayvanlarına yönelik olarak yapılacak çalışmaların öneminin farkında olan bizler, daha önce olduğu gibi bundan sonra da sokak hayvanlarına yardım etmeye devam edeceğiz.Bağış Yap

Sokak Hayvanlarına Yiyecek Yardımı

Genel Bağış

EKLE