Sokak Hayvanlarına Yiyecek Desteği

Beşir Derneği’nin sokak hayvanlarına yönelik olarak yurdun dört bir köşesinde yürüttüğü faaliyetler büyük bir hızla devam ediyor. Derneğimizin Kastamonu’da gerçekleştirdiği faaliyetinde ekiplerimiz sokak hayvanlarına yiyecek desteğinde bulundu.

 

Beşir Derneği’nin olumsuz kış şartlarından etkilenen sokak hayvanları için yaptığı faaliyetler sürüyor. Son olarak Beşir Derneği Kastamonu Temsilciliği bölgedeki sokak hayvanlarına yiyecek desteğinde bulundu. Sokak hayvanlarına yardım çalışması için hayvanların bulunduğunu bölgelere araçlar ile ulaşan gönüllülerimiz, buradaki sokak hayvanlarını kendi elleri ile beslediler. Yaptığımız yardımlar ile karınları doyan sokak hayvanlarının gösterdikleri neşe gönüllülerimizi sevindirdi.

 

Ağrı ve Bingöl’de de Sokak Hayvanlarına Destek

 

Derneğimizin Ağrı ve Bingöl Temsilcilikleri de bu hafta gerçekleştirdikleri faaliyetlerinde sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulunmuştu. Kış şartlarının en sert şekilde yaşandığı yerlerden ikisi olan bu şehirlerimizde yürüttüğümüz sokak hayvanlarına yardım çalışması ile aç kalmış sokak hayvanlarının karınları doyuruldu. Ağrı ve Bingöl’de sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar önümüzdeki günlerde de sürecek.

 

Sokak Hayvanlarına Yardımlarımız Sürecek

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikler ve gönüllüler aracılığıyla yurt içinde sürdürdüğü sokak hayvanlarına yardım çalışmaları bundan sonra da devam edecek. Özellikle kış şartları dolayısıyla hayvanların yiyecek bulmasının çok daha fazla zorlaştığının farkında olan bizler çalışmalarımızı büyük bir hızla sürdürüyoruz.

 

Beşir Derneği’nin sokak hayvanlarına yardım çalışmalarına ilişkin haber ve faaliyetlerini Beşir Derneği internet sitesi ve Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz. Ayrıca Beşir Derneği’ne yapacağınız bağışlarla da sokak hayvanlarına yönelik faaliyetlerimizde bizleri destekleyebilirsiniz.Donate

Sokak Hayvanlarına Yiyecek Desteği

Genel Bağış

EKLE