Sokak Hayvanlarına Mama Yardımı

Beşir Derneği Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki faaliyetinde sokak hayvanlarına mama yardımı yaptı. Derneğimizin bu çalışması sayesinde olumsuz kış şartları dolayısıyla karınları aç olan sokak hayvanları sevindirildi.

 

Beşir Derneği olarak yurdun çeşitli bölgelerinde sürdüğümüz sokak hayvanlarına yardım çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Derneğimizin Antalya Muratpaşa Temsilciliği, ilçede gerçekleştirmiş olduğu son faaliyetinde aç kalmış sokak hayvanları için mama desteğinde bulundu. Genç Beşir üyesi gençlerimizin katılımları ile sağlanan mamalar ile kimsesiz dostlarımıza sahip çıkmayı sürdürdük.

 

Antalya’da Sokak Hayvanlarına Yardım

 

Beşir Derneği’nin Antalya’daki Muratpaşa Temsilciliği yeni bir çalışmada daha bulunarak ilçedeki başıboş sokak hayvanlarına mama yardımında bulunarak soğuk havalarda yiyecek bulmada zorlanan sokaktaki dostlarımızı neşelendirmeyi başardı. Temsilciliğimiz ekipleri ve Genç Beşir’in de katkılarıyla gerçekleşen faaliyetimiz ilçe halkı tarafından da büyük bir beğeni topladı. Sokak hayvanlarına yardım çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek.

 

Kedi ve Köpeklere Yardım

 

Beşir Derneği ekiplerimiz edindikleri mamaları sokak hayvanlarının bulundukları yere götürerek buradaki hayvanları kendi elleri ile besledi. Daha çok kedi ve köpekler için gerçekleşen mama desteği sonrası keyiflenen hayvanların gösterdiği neşe görülmeye değerdi. Kış soğukları dolayısıyla sokak hayvanlarına yardım çalışmalarının öneminde olan bizlerin yurdun birçok bölgesindeki benzeri faaliyetleri devam edecekBağış Yap

Sokak Hayvanlarına Mama Yardımı

Genel Bağış

EKLE