Nevşehir’de Yaşlılara Yakacak Yardımı

Ailelerimizin kış soğuğundan etkilenmemesi adına Beşir Derneği olarak yurt içindeki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yakacak yardım kampanyasının parçası olarak son olarak yürüttüğümüz çalışmamızda Nevşehir’de yakacak yardımında bulunduk. 

 

Beşir Derneği kış yardım faaliyetleri sürmeye devam ediyor. Derneğimizin Nevşehir’de gerçekleştirdiği faaliyetinde ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımında bulunuldu. Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği tarafından yürütülen çalışmalarda ailelere bir kış için gerekli miktarda kömür dağıtımı sağlandı. Derneğimizin bu çalışması ile bölgedeki ihtiyaç sahibi kimselerin yüzleri güldü. 

 

Yaşlılara Kömür Yardımı

 

Beşir Derneği yakacak yardımı kampanyası kapsamında Nevşehir’deki ihtiyaç sahibi ailelere kömür dağıtımında bulunuldu. Dağıtımı sağlanarak yakacak ihtiyacı karşılanan hanelerde ise genellikle yaşlı kimseler oturuyor. Derneğimizin Nevşehir’deki faaliyetinde yakacak yardımının gerçekleştiği ailelerden iki tanesinde 60, diğerinde ise 95 yaşında kişilerin bulunduğu söylendi. Derneğimizin yaşlılara kömür yardımı sürmeye devam edecek. 

 

Yakacak Yardım Çalışmalarımız Devam Ediyor


Beşir Derneği’nin yurt içinde sürdürdüğü yakacak yardım faaliyetleri bundan sonra da devam edecek. Dernek gönüllülerimizin kapı kapı dolaşarak kamyon ve kamyonetlerle sağladıkları yakacak yardımı çalışmalarına sizler de web sitemizin online bağış bölümünde bulunan genel bağış kısmından yapacağınız bağışlar ile destek sağlayabilirsiniz.Bağış Yap

Nevşehir’de Yaşlılara Yakacak Yardımı

Genel Bağış

EKLE