Kömür Yardımı

Beşir Derneği olarak ailelerimizin soğuklardan etkilenmemesi için yürüttüğümüz faaliyetler sürüyor. Son olarak kış yardım kampanyamız bünyesinde yaptığımız çalışmalarda Ağrı’da ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımında bulunduk.

 

Beşir Derneği’nin ihtiyaç sahibi ailelere yönelik olarak yurt içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Derneğimiz kış şartlarının en yoğun şekilde yaşandığı şehirlerimizden Ağrı’da yaptığı faaliyetlerde kömür yardımı gerçekleştirdi. Beşir Derneği gönüllülerinin zorlu hava koşullarında yaptığı faaliyet ile ihtiyaç sahiplerinin yüzleri güldü.

 

Ağrı’da Yakacak Yardımı

 

Beşir Derneği yakacak yardım kampanyası bünyesinde Ağrı’daki ihtiyaç sahibi aileler için kömür dağıtımı yapıldı. Hava sıcaklığının -35’lere kadar düştüğü şartlarda gerçekleşen faaliyetlerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerin senelik yakacak ihtiyacı giderildi. Derneğimizin Ağrı Temsilciliği tarafından organize edilen faaliyetlerde gönüllülerimiz olumsuz hava koşullarında kamyonlar ile getirilen kömürleri kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahipleri ile buluşturdu. Derneğimiz bu faaliyeti ayrıca ihtiyaç sahibi ve bölge insanı tarafından da büyük bir takdir topladı.

 

Yakacak Yardımlarımız Sürecek

 

Beşir Derneği olarak kış yardım kampanyamızın bir parçası olarak yurt içinde gerçekleştirdiğimiz yakacak yardımları önümüzdeki günlerde de devam edecek. Derneğimizin

ihtiyaca yönelik tespit çalışması sonrası temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla yürüttükleri yakacak bağışı faaliyetlerini Beşir Derneği internet adresi ile birlikte İnstagram, Facebook ve Twitter adreslerinden de takip edebilirsiniz.

 

Online Bağış İle Destek Verebilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri aracılığıyla kapı kapı dolaşarak sürdürdüğü kömür yardımı çalışmaları kış boyunca sürmeye devam edecek. Sizler de yapacağınız kömür bağışları ile kampanyamıza destek verebilirsiniz. Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden sizler de Beşir Derneği yakacak bağışı çalışmalarına katkı sunabilirsiniz.Donate

Kömür Yardımı

Genel Bağış

EKLE