Kayseri’de Gıda Kumanyası Desteği

Beşir Derneği’nin gıda destek kampanyası kapsamında yürüttüğü faaliyetler yurdun dört bir köşesinde gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Son olarak Beşir Derneği ekip ve gönüllülerinin Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yaptığı çalışmalarda ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası desteğinde bulunuldu.

 

Beşir Derneği olarak yurt içi gıda destek çalışmalarımız büyük bir hız ile sürmeye devam ediyor. Derneğimizin Kocasinan Temsilciliği yaptığı çalışmasında ilçede bulunan ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyası desteğinde bulundu. Kampanya bünyesinde yapılan çalışmalar ile ihtiyaç sahibi ailelerin yüzleri güldü.

 

Kocasinan’da Temel Gıda Malzemeleri Desteği

 

Beşir Derneği’nin Kocasinan’da gerçekleştirdiği çalışmalarda gönüllülerimiz kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahiplerini gıda kumanyaları ile buluşturdu. Beşir Derneği’nin Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yaptığı gıda kumanyası faaliyetleri dışında yurdun değişik bölgelerinde de çalışmaları sürüyor. Derneğimiz tarafından dağıtımı sağlanan gıda kumanyalarının içerisinde temel gıda malzemeleri bulunuyor.

 

Gıda Kumanyası Desteklerimiz Sürecek

 

Beşir Derneği’nin yurt dışı ve yurt içerisinde gerçekleştirdiği gıda destek faaliyetleri önümüzdeki günlerde de devam edecek. Derneğimizin çeşitli temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığı ile yaptığı bu çalışmalar ile ihtiyaç sahibi ailelerin temel gıda malzemelerine erişimi sağlanmaktadır. Beşir Derneği ayrıca Türkiye’nin dört bir tarafındaki paylaşım noktaları ile de gıda kumanyası desteğinde bulunmayı sürdürüyor.

 

Gıda Kumanyası Bağışı Yapabilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin gıda kumanyası dağıtım çalışmalarına sizler de destek sağlayabilirsiniz. Derneğimizin internet adresinde bulunan online bağış bölümündeki gıda kumanyası bağışı ile yapacağınız destekler ihtiyaç sahipleri ile buluşturulacaktır. Ayrıca yapacağınız gıda kumanyası bağışı ile ekiplerimiz tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak gıda kumanyası bağışınızı takip de edebilirsiniz.Bağış Yap

100.00 TRY
Kayseri’de Gıda Kumanyası Desteği

Gıda Kumanyası

EKLE