Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’ın Bayram Tebriği

Rahmet ve bereket dolu Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü ve Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu bir arada yaşıyoruz.

Bayramlar, senede iki defaya mahsus olarak hanelerimizde ağırlayabildiğimiz, toplumsal dayanışmanın zirveye çıktığı büyüklerimiz ile küçüklerimizi hatırladığımız merhamet yüklü yegâne günlerdir.

Ramazan ayı on bir ayın sultanı, bereket yüklü bir manevi iklimdir. Evlerden çıkamayan büyüklerimizi arayarak tebrik etmeli, onların ihtiyaçlarını gözetmeliyiz.

Beşir Derneği olarak pandemi ve Ramazan ayı sürecinde sizden aldığımız destekler ile Ramazan ayının manevi iklimini yaymak, mağfiretinden faydalanmak, çocukların yüzlerini güldürmek, ailelerin iftar sofralarını kurmak için aralıksız bir şekilde faaliyetlerimizi yürütmeye gayret ettik. Bir çocuk gülümsemesi ile bütün yorgunluğumuzu üzerimizden attık elhamdülillah.

Ülkemiz ve kardeş coğrafyamızdaki kardeşlerimizin ihtiyaçlarını görerek, yaralarını sardınız. Allah (c.c.) sizlerden ve bu hizmetlerde emeği geçen herkesten razı olsun.

Bu düşünceler ile cömert milletimizin ve tüm yeryüzüne dağılmış Müslüman kardeşlerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı şahsım ve büyük Beşir ailesi adına tebrik ediyor, rahmetin ve bereketin dağılmasını, merhametin tüm insanlığa yayılmasını Rabbimiz’den niyaz ediyorum.