Çorum’da Gıda Kumanyası Dağıtımı

Beşir Derneği’nin Türkiye’nin birçok noktasındaki gıda yardımı çalışmaları sürüyor. Derneğimizin Çorum Temsilciliği şehirdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası dağıtımında bulundu.

Beşir Derneği’nin ihtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak sağladığı gıda yardım çalışmalarına Çorum’da devam edildi. Beşir Derneği Çorum Temsilciliği aracılığıyla gerçekleştirilen faaliyetlerde ihtiyaç sahibi kimselere içerisinde temel gıda malzemelerinin bulunduğu gıda kumanyası yardımı yapıldı. Beşir Derneği’nin bu faaliyeti ile şehirde bulunan ihtiyaç sahiplerinin yüzleri güldü.

Düzenli Gıda Yardımları

Beşir Derneği, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan temsilcilikleri ve paylaşım noktaları ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası yardımı sağlamaya devam ediyor. Derneğimizin gıda yardımları sadece tek seferle olmayıp sürdürülebilir bir şekilde ihtiyaç sahiplerine yardım yapılmaktadır. Bu sayede Beşir Derneği bünyesinde yapılan çalışmalar düzenli aralıklarla devam etmekte ve ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü derdine derman olunabilmektedir.

A101 Kart ile Gıda Yardımlarımız Sürecek

Beşir Derneğimizin Yeni Mağazacılık A.Ş. ile yaptığı protokol sonrası derneğimizin kendilerine Beşir A101 Kart tanımladığı ailelerimizin Türkiye’nin her yerindeki A101 mağazalarından alışveriş yapmalarına olanak sağlandı. Derneğimizin bu faaliyeti ile ihtiyaç sahibi aileler A101 mağazalarından diledikleri gibi alışveriş imkanına sahip olabilmektedir. Beşir A101 Kart ile Beşir Derneği gıda yardımları sürmeye devam edecek.

Online Bağış ile Siz de Destek Verin

Beşir Derneği’nin diğer faaliyetlerine olduğu gibi gıda kumanyası çalışmalarına da yapacağız yardımlar ile sizler de destek verebilirsiniz. Beşir Derneği’nin gıda kumanyası yardımlarına destek vermek için Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünde bulunan Gıda Kumanyası kısmından yapacağız bağışlar ile destek sağlayabilirsiniz. Beşir Derneği gıda kumanyası çalışmaları bundan sonra da devam edecek.Donate

200.00 TRY
Çorum’da Gıda Kumanyası Dağıtımı

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE