Bir Kap Bir Kalp Projemizle İlk iftarlar Açıldı

Beşir Derneği “Bir Kap Bir Kalp” projesi ile gönüllerde yer etmeye devam ediyor. 2021 yılı Ramazan ayının ilk iftarını gerçekleştirdiğimiz Salı günü, Beşir Derneği ekiplerimiz yurdun değişik bölgelerindeki faaliyetlerle Bir Kap Bir Kalp projesi kapsamında hayırseverlerimizden aldıkları yiyecek ve yemekleri ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturmayı başardılar.

 

Beşir Derneği’nin örnek projesi “Bir Kap Bir Kalp”, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle verilen aradan sonra yeniden yapılmaya devam ediyor. Yurtiçi temsilciliklerimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz projemize yine büyük bir katılım sağlandı. Beşir Derneği bir projesi ile gönüllerde yer edinmeyi bildi.

 

Geçtiğimiz Yıl Yapılamamıştı

 

Yurtiçi ve yurtdışında birçok çalışmayı eş zamanlı sürdürerek gönül coğrafyamızı zenginleştirmeye devam eden derneğimiz, Ramazan ayı itibariyle de birçok faaliyeti gibi “Bir Kap Bir Kalp” projesini de uygulamayı sürdürüyor. Geçtiğimiz sene pandemi koşullarından ötürü ara verilen projemiz bu sene pandemi şartları da göz önüne alınarak yapılmaya devam ediliyor. Beşir Derneği’nin Bir Kap Bir Kalp projesi ile de onlarca ailenin yüzleri gülmeye devam ediyor.

 

Bir Kap Bir Kalp Projesi Nedir?

 

Beşir Derneği’nin Ramazan ayı faaliyetlerinden bir tanesi olan Bir Kap Bir Kalp projesi ile Beşir Derneği ekipleri hayırseverlerin hazırladıkları yiyecekleri alarak bunları ihtiyaç sahibi ailelere götürüyorlar. Türkiye’nin dört bir köşesindeki temsilciliklerimiz aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz projemizle bağışçılarımız ve ihtiyaç sahibi aileler arasında kardeşlik köprüleri kuruluyor. Pandemi şartlarında veremediğimiz iftar organizasyonlarını Bir Kap Bir Kalp projemiz ile ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor ve böylece dünyanın en büyük iftar sofrası gönüllerde kuruyoruz.

 

Bir Kap Bir Kalp Projesine Nasıl Destek Veririm?

 

Beşir Derneği’nin Bir Kap Bir Kalp projesine, projeye ilişkin web sitemizde bulunan ilgili bölümdeki Bir Kap Bir Kalp bağış formunu doldurarak sizler de destek verebilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonrası bulunduğunuz bölgeye en yakın temsilciliğimiz sizlerle iletişime geçecek ve uygun gördüğünüz zamanlarda temsilciliklerimize ulaşarak kampanyamıza desteklerinizi sunabileceksiniz. Bir Kap Bir Kalp projemize ilişkin detaylı bilgi ve başvuru formuna Bir Kap Bir Kalp kampanya açıklaması kısmından ulaşabilirsiniz.Bağış Yap

Bir Kap Bir Kalp Projemizle İlk iftarlar Açıldı

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE