Bir Kap Bir Kalp Projemiz Devam Ediyor

Beşir Derneği’nin Ramazan faaliyetlerinden bir tanesi olan Bir Kap Bir Kalp projesi büyük bir hızla devam ediyor. Beşir Derneği’nin yurtiçi temsilcilikleri aracılığıyla gerçekleştirdiği Bir Kap Bir Kalp projesi ile yüzler gülmeye devam ediyor.

 

Beşir Derneği Ramazan ayının ilk iki gününde birçok şehrimizdeki Bir Kap Bir Kalp faaliyetleri ile birlikte onlarca ailenin iftarını açmasına vesile oldu. Bir Kap Bir Kalp projesi kapsamında hayırseverlerin hazırladığı yemekleri iftar saatine yakın ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturan derneğimizin bu faaliyeti bütün Ramazan boyunca devam edecek.

 

Temsilciliklerimiz Aracılığı ile Gerçekleşiyor

 

Beşir Derneği’nin geçtiğimiz sene koronavirüs şartlarından dolayı gerçekleştiremediği Bir Kap Bir Kalp projesi bu sene büyük bir hızla devam ediyor. Derneğimizin temsilcilikleri vesilesi ile gerçekleştirdiği projede ilk iki günde onlarca ailenin sofralarının şenlenmesine olanak sağladı. Bir Kap Bir Kalp Ramazan ayı boyunca onlarca ailenin sevincine tanıklık etmeye devam edecek.

 

Bir Kap Bir Kalp Yurdumuzun Dört Bir Tarafında

 

Beşir Derneği’nin Ramazan ayı kampanyalarından olan Bir Kap Bir Kalp Ramazan ayının ilk iki gününde onlarca ailenin mutluluğuna vesile oldu. Beşir Derneği’nin Bir Kap Bir Kalp projesi kapsamında ilk iki gün İstanbul, Edirne, Yalova, Düzce, Şanlıurfa, Van ve Bitlis şehirlerindeki ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin hazırladığı yemekler hediye edildi. Götürülen yemekler ile bu şehirlerimizde ihtiyaç sahipleri iftarlarını Bir Kap Bir Kalp ile açmış oldular.

 

Sizler de Bir Parçası Olun

 

Beşir Derneği’nin Bir Kap Bir Kalp projesinin sizler de yapacağınız destekler ile bir parçası olabilirsiniz. Derneğimiz web sitesinde bulunan Bir Kap Bir Kalp projesinin ilgili bölümünde bulunan başvuru formunu doldurarak sizler de Bir Kap Bir Kalp kampanyasına desteklerinizi ulaştırabilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonrası sizlere en yakın temsilciliğimiz iletişime geçtikten sonra uygun bir zamanı randevu vererek Bir Kap Bir Kalp projesi ile ihtiyaç sahibi kimselerin sofralarının neşelenmesine imkan tanıyabilirsiniz. Bağış Yap

Bir Kap Bir Kalp Projemiz Devam Ediyor

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE