Beşir Derneği’nde Regaip Kandili Dolu Dolu Geçti

Yurt içi ve yurt dışındaki çeşitli yardım çalışmalarıyla adından ses getiren Beşir Derneğimiz, sosyal ve kültürel çalışmalarla da Türkiye’de öncü olmayı sürdürüyor. Derneğimiz Regaip Kandili dolayısıyla yurdun dört bir köşesinde kaymakamlık çalışanları, belediye ve emniyet görevlileri, hastane çalışanları, askerlerimiz, esnaflarımız ve tüm vatandaşlarımıza kandil simidi ikramında bulundu. Derneğimizin bu geniş çaplı çalışmaları ile bir kandil daha Beşir Derneği’nde dolu dolu geçti.

 

Gönül coğrafyamızın dört bir köşesinde eş zamanlı olarak onlarca yardım ve destek faaliyeti sürdüren Beşir Derneğimiz, sosyal yönlü çalışmaları da ihmal etmiyor. Derneğimiz Regaip Kandili dolayısıyla birçok şehir ve ilçede eş zamanlı olarak kandil simidi dağıtım etkinliği gerçekleştirdi. Derneğimizin 15 farklı noktada yaptığı çalışmalar ile Regaip Kandili’nin önemine işaret tutularak halkımızın kandil heyecanı dolu dolu yaşanmış oldu.

 

17 Farklı Bölgede Kandil Simiti Dağıtımı

 

Beşir Derneğimiz Regaip Kandili dolayısıyla 16 farklı bölgede yürüttüğü faaliyetlerde kaymakamlık çalışanları, belediye ve emniyet görevlileri, hastane çalışanları, askerlerimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımıza kandil simiti dağıtımında bulundu. Derneğimizin Zeytinburnu, Bağcılar, Sultanbeyli, Kocaeli, Darıca, Derince, Körfez, Düzce, Bursa, Çankırı, Ankara, Antalya Muratpaşa, Tokat, Giresun, Rize Çayeli ve Van’daki kandil simit dağıtım etkinliği vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topladı. Beşir Derneği olarak temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerde binlerce kutu kandil simiti halkımız ile buluşturuldu.

 

Pandemi Tedbirleriyle Kandil Simiti Dağıtımı

 

Beşir Derneğimizin ülkemizin onca bölgesinde yürüttüğü etkinliklerimizde pandemi tedbirleri uygulanarak kandil simit dağıtımları gerçekleştirildi. Derneğimizin Regaip Kandili vesilesiyle uyguladığı kandil simiti dağıtım etkinliklerimizde temsilciliklerimiz bulundukları bölgelerdeki kaymakamlıklar, ilçe emniyet müdürlükleri ve zabıta müdürlükleri, hastaneler, huzurevleri, rehabilitasyon merkezleri, engelli bakım merkezleri ve esnaflara ziyarette bulunup kandil simiti ikramında bulundular. Dernek Temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz tüm bu ziyaretleri pandemi tedbirlerine uyarak gerçekleştirdi.

 

Birlik Beraber Çağrısı

 

Derneğimiz gerçekleştirdiği bu faaliyetlerle Regaip Kandili vesilesiyle ülkemizde beraberlik ve kardeşlik duygularının yeniden güçlenmesi,dayanışma ve birlik ruhunun hep beraber yeniden sağlanmasını hedeflemekte ve dini ve diğer özel günlerin dolu dolu bir şekilde yaşanması ve yaşatılmasını amaçlamaktadır. Beşir Derneği olarak Regaip Kandilimizin dolu dolu geçmesine vesile olan bütün temsilcilik ve gönüllülerimize yeniden teşekkür eder, kandilimizin ülkemiz ve bütün İslam alemine hayırlara vesile olmasını dileriz.Bağış Yap

Beşir Derneği’nde Regaip Kandili Dolu Dolu Geçti

Genel Bağış

EKLE