Beşir Derneği Suriye Yardımları Sürüyor

Beşir Derneği’nin muhacirlere yönelik olarak sürdürdüğü Suriye yardım çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Suriye yardım kampanyasının bir parçası olarak kamplarda bulunan ihtiyaç sahibi ailelere soba yardımında bulundu.

 

Suriye’nin kuzeyinde yürüttüğü başarılı gıda yardımı ve briket ev projeleri ile medyada yer alan derneğimiz, kış soğuklarının iyiden iyiye kendisini göstermesinden dolayı Suriye’nin Azez kentindeki kamplarda yaşayan ailelere kış yardımında bulundu. Azez şehrindeki Deyr Ballut ve Muhammediye kamplarına ziyaretlerini gerçekleştiren ekiplerimiz bu kamplarda bulunan ihtiyaç sahibi ailelere Suriye yardım kampanyası dahilinde soba yardımında bulundular. Soğuk iklim koşullarının ağır olarak yaşandığı bu bölgede yürütülen faaliyetlerle kendilerine soba hediye edilen aileler ekiplerimize teşekkür ettiler.

 

Beşir Derneği’nin Suriye’deki kamplarda bulunan kişi ve ailelere yönelik olarak faaliyetleri bundan sonra da devam edecek. Suriye yardım kampanyası ile derneğimiz gıda, barınma, yakacak ve giyim gibi Suriye’de bulunan ailelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını yürütmektedir. Suriye yardım çalışmalarının bir parçası olarak Beşir Derneği, bu bölgelere düzenli olarak insani yardım konvoylarını ulaştırmaktadır.

 

Derneğimiz ayrıca günlük otuz bin tabldot sıcak yemek çıkarma kapasiteli aşevi ve yüz bin ekmek üretme kapasiteli fırını ile Suriye yardım çalışmalarını devam ettirmektedir. Derneğimizin Suriye yardım faaliyetlerine ilişkin faaliyetleri bundan sonra da devam edecek.Bağış Yap

Beşir Derneği Suriye Yardımları Sürüyor

Genel Bağış

EKLE
Beşir Derneği Suriye Yardımları Sürüyor

Suriye Genel Bağış

EKLE