Bayrampaşa’dan Suriye’ye İnsani Yardım

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri aracılığıyla Suriye’ye yolladığı insani yardım çalışmaları sürüyor. Derneğimizin Bayrampaşa Temsilciliği son olarak içerisinde insani yardım malzemesi bulunan bir kamyonu Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekatları ile Türkiye’nin güvenlik altına aldığı bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşması için uğurladı.

 

Beşir Derneği’nin Suriye’ye yönelik insani yardım çalışmalarına son örnek derneğimizin İstanbul’un Bayrampaşa ilçesindeki temsilciliğimizden geldi. Bayrampaşa Temsilciliğimiz içerisinde insani yardım malzemesi bulunan bir kamyonu Suriye’deki savaş mağduru ailelere ulaştırılması adına selam ve dualar ile yolcu etti. İnsani yardım malzemesi dolu tırımız bir kaç gün içerisinde Suriye’ye ulaşacak.

 

Bayrampaşa Temsilciliğinden 2000 Battaniye

 

Beşir Derneği Bayrampaşa Temsilciliği büyük bir azim ve çaba ile sürdürülen Suriye için insani yardım çalışmalarının bir parçası olarak hazırladığı insani yardım malzemesi dolu bir kamyonu

Türk ordusunun Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekatları ile güvenceye aldığı Suriye’nin kuzeyindeki yerleşim bölgelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi kişilere gönderilmek üzere selam ve dualar ile yolcu etti. İçerisinde 2000 tane battaniye bulunan kamyonumuzdaki malzemeler soğuk kış şartlarında ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürülmesine vesile olacak.

 

Beşir Derneği Savaş Mağdurlarının Yanında

 

Beşir Derneği’nin savaşlar, afetler ve zorlu hava koşulları sebebiyle yaşam mücadelesi veren Suriyeli sivil ve göçmenlere yönelik insani yardım seferberliği devam ediyor. Suriyeli sivillerin ihtiyaç duyduğu gıda, giyim, yakacak ve barınma gibi her türlü temel insani gereksinimlerini karşılamak için faaliyetlerini genişleten derneğimiz son olarak Bayrampaşa Temsilciliğimiz vasıtasıyla yaptığı çalışmalarla Suriyeli savaş mağdurlarının yanında olduğunu bir kez daha kanıtladı. Beşir Derneği’nin Suriye’deki sivillere yönelik çalışmaları bundan sonra da aralıksız olarak sürmeye devam edecek.

 

Online Bağış ile Suriye’ye Yardım Yapabilirsiniz

 

Suriye İç Savaşı’nın ilk ortaya çıktığı zamandan bugüne kadar Suriye’deki savaş mağdurları için yoğun bir mücadele ve emek ile çalışmalarını sürdüren derneğimizin Suriye’ye yönelik insani yardım faaliyetlerine sizler de kolaylıkla destek verebilirsiniz. Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki “Suriye Genel Bağış” kısmından banka ya da kredi kartı ile veya “SURİYE” yazıp 4032’ye 10 TL karşılığında göndererek SMS yoluyla bizlere Suriye bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.Donate

Bayrampaşa’dan Suriye’ye İnsani Yardım

Suriye Genel Bağış

EKLE