Amasya Suluova’da Sokak Hayvanlarına Yardım

Beşir Derneği, soğuk kış şartları dolayısıyla karınlarını doyurmakta zorluk çeken sokak hayvanları için farklı bölgelerimizde yaptığı yardım çalışmalarını idame ettiriyor. Dernek gönüllülerimiz Amasya’nın Suluova ilçesinde yaptığı yeni faaliyetinde sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulundu.

 

Yurdun farklı bölgelerinde soğuk hava şartları etkisini artırırken bu sebeple zor anlar yaşayan sokak hayvanlarının yardımına Beşir Derneği koşmaya devam ediyor. Beşir Derneği Suluova Temsilciliği’nin gerçekleştirdiği faaliyetlerde derneğimiz gönüllüleri ellerindeki yiyecekleri sokak hayvanları ile buluşturdu.

 

Sokak Hayvanları Yiyecek Yardımları ile Sevindi

 

Soğuk havalar yurdun farklı bölgelerindeki hayatı zorlaştırırken sokak hayvanları da bundan nasibini alabiliyor. Beşir Derneği ise temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla sokak hayvanlarını unutmuyor, bulduğu her fırsatta onlar için yeni faaliyetler gerçekleştirmeyi devam ettiriyor. Derneğimiz son olarak Amasya’nın Suluova ilçesinde karla kaplı sokaklarda soğuk ve açlıkla mücadele eden hayvanlara yiyecek yardımında bulundu. Yapılan yiyecek yardımı ile karınları doyan sokak hayvanlarının gösterdiği neşe ve heyecan gönüllülerimizin yaptığı yardımların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha kanıtlandı.

 

Gönüllülerimiz Aracılığıyla Sokak Hayvanları Doyuruldu

 

Beşir Derneği temsilcilikleri aracılığıyla soğuk hava şartları sebebiyle sokak hayvanlarının ölmemesi için mahalle ve sokak aralarında dolanarak yiyecek vermeye ve onları beslemeye devam ediyor. Amasya’da bulunan Suluova Temsilciliğimiz de sokak hayvanlarını unutmayarak onlar için yeni bir faaliyet geliştirdi. Yapılan çalışmada ilçede bulunan sokak hayvanları gönüllülerimiz aracılığıyla beslendi. Suluova’da gerçekleştirilen faaliyetde araçlarla getirilen yiyecekler sokak hayvanlarının bulunduğu yerlere getirilerek burada gönüllülerimiz tarafından dağıtımı sağlandı. Yapılan yardımlar ile sokak hayvanlarının karınları doyuruldu. Derneğimizi sokak hayvanları için yaptığı bu çalışma da ilçe sakinleri tarafından büyük bir takdir topladı.

 

Sokak Hayvanlarına Yardımlarımız Sürecek

 

Derneğimizin sokak hayvanlarına yönelik olarak örnek teşkil edecek bu çalışmaları önümüzdeki günlerde de devam edecek. Beşir Derneği’nin geniş gönüllü ağı ve yurdun dört bir köşesindeki temsilcilikleri aracılığı ile yaptığı sokak hayvanlarına yardım çalışmalarını derneğimizin web sitesi ile beraber Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya platformalarında da takip edebilirsiniz.Bağış Yap

Amasya Suluova’da Sokak Hayvanlarına Yardım

Genel Bağış

EKLE