Ağrı’da Sokak Hayvanlarına Yardım

Beşir Derneği olarak sokak hayvanlarına yardım çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Son olarak Ağrı’da gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile kış günü karınları aç kalmış sokak hayvanlarına et, süt ve mama yardımında bulunduk.

 

Derneğimizin sokak hayvanlarına yönelik olarak çalışmaları sürüyor. Çetin kış şartlarından dolayı karınlarını doyuramayan dostlarımıza Ağrı temsilciliğimiz et, süt ve mama desteği sağladık. Gönüllülerimiz vasıtasıyla sokak hayvanlarına yardım için yürüttüğümüz çalışmalar ile sevindirdiğimiz dostlarımızın neşe ve heyecanı görülmeye değerdi. Gönüllülerimizin sokak sokak dolaşarak yaptığı yardımlar bölge halkı tarafından da büyük bir beğeni topladı.

 

Dünyayı paylaştığımız dostlarımızın sevinci ve mutluluğu için elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yine Ağrı ve Pendik’te gerçekleştirdiğimiz yardımlar ile sokak hayvanlarının yüzlerini güldürmeyi sağlamıştık. Beşir Derneği olarak sokak hayvanları için bulunduğumuz yardımlar bundan sonra da devam edecek.Bağış Yap

Ağrı’da Sokak Hayvanlarına Yardım

Genel Bağış

EKLE