Afrin’e Gıda Yardımı

Beşir Derneği olarak götürdüğümüz yardımlarla Suriye’de kamplarda bulunan mazlum ve mağdurların yanında olmaya devam ediyoruz. Dernek olarak yaptığımız en son yardım çalışmasında Afrin’in dağlık bölümünde yer alan dağlık kamplardaki savaş mağduru sivillere gıda kumanyası yardımında bulunduk.

 

Beşir Derneği’nin Suriye İç Savaşı’nın ortaya çıkmasından bu yana savaş mağduru kimseler için sürdürdüğü yardım seferberliği durmadan devam ediyor. Derneğimiz Afrin’in dağlık kesimlerinde bulunan dağınık kamplardaki birçok aileye yardımcı olmayı sürdürüyor. Beşir Derneği gönüllüleri ve ekipleri son olarak bu kamplardaki ailelere gıda kumanyası yardımında bulundular.

 

Suriye Gıda Kumanyası Yardımları

 

Beşir Derneği, gıda kumanyası dağıtım çalışmalarını yurdun dört bir tarafında olduğu gibi yurt dışında da ihtiyaç sahipleri için yapılmaya devam ediyor. Afrin’deki çalışmamızda Suriye’deki savaş mağduru kimseler için devam eden faaliyetlerimizde toplanan bağışlarla hazırlanan gıda kumanyaları ihtiyaç sahibi kimselerle ile buluşturuldu. Zorlu coğrafik alanda gerçekleşen bu çalışmada ekiplerimiz gıda kumanya bağışlarını ulaştırabilmek için uzun yollar yürümek zorunda kaldı. 

 

Suriye’ye Düzenli Yardım

 

Derneğimizin Suriye’ye yönelik yardımları aralıksız bir şekilde sürmeye devam ediyor. Suriye’ye yaptığı gıdadan, giyime, barınmadan, ısınmaya kadar temel ihtiyaç konusunda her türlü yardım çalışmasında öncü bir şekilde yer alan derneğimiz, yapılan yardımları sürekli hale getirebilmek adına bölgede aktif bir şekilde çalışmalarını yürütüyor. Derneğimiz bu yardımların dışında günlük 100.000 ekmek üretim kapasiteli fırın ve yine günlük 30.000 tabldot sıcak yemek çıkarma kapasiteli aşevi ile bölgede hizmetlerini günlük şekilde sağlamaya devam ediyor.

 

Suriye Bağışları ile Siz de Destek Sağlayın

 

Beşir Derneği’nin savaş ve afet mağduru Suriye halkı için yürüttüğü yardım kampanya ve çalışmalarında yapacağınız Suriye bağışı ile sizler de destek verebilir, bölgede zor günler geçiren sivil halkın yapacağınız bağışlar ile yanında olabilirsiniz. Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünde bulunan Suriye Genel Bağış kısmından ya da “SURİYE” yazıp 4032’ye 20 TL karşılığında göndererek sizler de Suriye’de yaşanan insani drama karşı Beşir Derneği yardım çalışmalarına destek verebilirsiniz.Bağış Yap

Afrin’e Gıda Yardımı

Suriye Genel Bağış

EKLE
100.00 TRY
Afrin’e Gıda Yardımı

Gıda Kumanyası

EKLE