Yemen İçin Bağış Nereye Yapılır?

Yemen İçin Bağış Nereye Yapılır?

Bizden gelecek yardıma ihtiyacı olan vatandaşları düşündükçe onlar için daha fazla neler yapabiliriz diye gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler de Yemen için bağış nereye yapılır, biz neler yapabiliriz? Bağışlarımızı nasıl ulaştırabilir diye düşüncelerdeyseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Derneğimiz Hakkında?

Dünyanın her yerinde yardıma ihtiyacı olan onca inan varken bizler bu kişilere nasıl ulaşacağız? Sizlerden gelen desteklerle bu sorunlara çözüm olma yolunda birbirinden farklı kampanya ve projelere imza atmanın haklı gururunu her yardım ulaştırdığımızda yüzlerdeki tebessüm oluşturmayla yaşıyoruz. Sayenizde yapılan projeler ihtiyaç sahibi kişilere ulaşıyor ve onların dünyasını el birliği ile aydınlatıyoruz.

Beşir Derneği, müjdeleyici anlamını taşıyan dernek. Bizler yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimize müjdeler veriyoruz diyoruz ki size yardım eden dostlarımız var. Onların yardımını size ulaştırıyoruz. Sizler yalnız değilsiniz sosyal adalet ve kardeşliğin sağlanması yolunda bizler sizler için buradayız.

Yemen İçin Kampanyalar

Yemen için bağış nereye yapılır? Bağış yapmak için güvenilir bir destek arayanlar için bizler buradayız. İç işleri bakanlığı ve kendi iç denetimlerimizle düzenli olarak derneğimiz denetlenmekte. Yapılan yardım çalışmaları kendi bünyemizde geliştiğimiz sistem sayesinde bağışçılarımız tar5afıdnan takip edilmekte. Adil bir çalışma sistemi. Şeffaflık ilkesinde tüm raporlar web sayfamızda.

Yardıma ihtiyacı olan Yemen’deki kardeşlerimiz için de birçok kampanya düzenliyoruz. Onların kıyafete ihtiyacı var. Onların gıdaya ihtiyacı var. Onların eğitime ihtiyacı var. Onların barınmaya ihtiyacı var. Onların sağlık malzemelerine ihtiyacı var. Bu konularda sizden gelecek olan maddi ve manevi tüm destekler kampanyalar sürecinde Yemenlilere ulaştırılıyor. 

Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle iletişime geçerek bağılarınızı hangi kanallar üzerinden yapabileceğinizi, Yemen için nasıl destek olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Onlar İçin Neler Yapabiliriz?

Neler yapılamaz ki! İstedikten sonra neler başarılmaz bu hayatta. Paylaşmanın tüm güzellikleri yerine getirilir mesela. Siz de olanı bölüşmeniz halinde hiç sahip olmadıkları ayakkabılara sahip olacaklar. Yiyemedikleri etleri yiyebilecekler. Görmedikleri kitapları görecekler. Bebekler süt içecek. Anneler et yiyerek bebekleriniz daha sağlıklı emzirecekler. Sizden gelen desteklerle onların yüzünde gülümseme olacak ve hayata daha iyi bakabilecekler. Bir umutları olacak yarın için. Yemen için bağış nereye yapılır diye düşünenler gelin birlikte çalışalım. Yemen için elele vererek onların hayatlarında bir umut olalım. 

Bize İhtiyaçları Var?

Güzel günler yaşıyoruz. Dinimizce en mübarek ayların içindeyiz. Ramazan ayının tüm güzelliklerini yaşamak için yerine getirmemiz gereken Müslümanlık görevlerimizi Yemen için kullanabiliriz. Önümüzde kurban bayramının görevleri bizi bekliyor. Kurban bağışlarınızı Yemenliler için kullanabilirsiniz. Sayenizde bugüne kadar etin tadına varmamış çocuklar akşam yemeklerinde et yemenin keyfini yaşayabilirler. 

Ayakları çıplak. Evinizde 2 çift olan ayakkabınızdan birini paketleyerek bize ulaştırabilirsiniz. Üstlerinde kıyafetleri yok. Bir t-shirt koyun. Pantolonları yırtık ya da yok. Bir pantolon koyun. Kardeşlerimizi yalnız bırakmadan onların büyük küçük demeden ihtiyaçlarına cevap olalım birlikte. Sizden bize bizden onlara. Kar amacı gütmeyen bir dernek olarak amacımız sosyal adalet ve kardeşliğin sağlanmasında biraz çorbada tuzumuzun bulunması. Sizden gelen can sularıyla bunu yapabilmekteyiz.

Kardeşlerimiz İçin Elele

Yemen için bağış nereye yapılır? Bağışlarınızı gönül rahatlığıyla yapmanız için kurduğumuz sistem içinde sizler bağışlarınızı takip edebilmektesiniz. İçiniz rahat gönlünüz ferah bir şekilde Yemen için bir katkı sağlayabilirsiniz. Güzel ahlak diyerek yola çıktık bizler. Adil bir ortamda şeffaflık ilkesine göre sizlerden gelen yardımları ulaştırmaktayız. İnsanı koşulları göz ardı etmeden, kırmadan, incitmeden kardeşlerimizin yanında oluyoruz. Hep birlikte elele.