Yemen İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Yemen İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Dünyada birçok kişinin yardıma ihtiyacı varken elimiz kolumuz bağlı bir şekilde oturmak bize göre değil. İslam dini de bunu öngörmez. Derki paylaşın. Derki yardımlaşın. Yemen için bağış hangi kuruma yapılır diye araştırma yapan gönlü geniş bağışçılar, bizlerle çalışabilir desteklerinizi doğru adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Hakkımızda

Kar amacı gütmüyoruz. Amacımız kar sağlamak değil. Amacımız adımızdan yola çıkarak müjdeleyici olmak. Neyi müjdeliycez? Diyeceğiz ki Yemen halı için yalnız değilsiniz. Sizi düşünen sizin için elinden geleni yapmaya çalışan bağışçılarımız var. Biz onların aracılığıyla size ulaşıyoruz bizler her zaman sizin yanınızda olacağız. Onların destekleriyle her durumda yardımlarımızı devam ettireceğiz. Üstelik insanı koşullar içinde. Üstelik onları kırmadan. Üstelik onları incitmeden. Sosyal adaletin ve kardeşliğin sağlanması için sizden aldığımız güçle bunu denetimli adil ve şeffaflık içerisinde yapıyoruz.

İç işleri bakanlığı ve iç denetimlerimiz tarafından düzenli denetimleri yapılan bir dernek olmanın haklı gurur içinde tüm mali raporlarımızı web sayfamızdan da düzenli olarak paylaşıyoruz. Bizi detaylı bir şekilde araştırabilir tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Bizler yaptığınız bağışların doğru adreslere ulaştığını görmeniz için bağışlarınızı takip edebileceğiniz bir sistem geliştirerek sizlere ulaşıyoruz. 

Bağışlarınız Önemli

Yemen için bağış hangi kuruma yapılır? Yemen halkına hangi kurum kanalıyla ulaşırım? Sorunlarınız önemli. Cevabı zor sorular değil bizim için. Beşir Derneği olarak bizler Yemen için farklı birçok kampanya düzenliyoruz. Bizim kanalımızla onlara ulaşabilirsiniz.

Sizden gelen bağışlar bizim için önemli kampanyalarımızın devamlılığı onlara ulaşabilmekteyiz ve daha fazla ihtiyaçlarını karşılamamız için siz bizim için önemlisiniz. Dinimiz derki paylaşın, dinimiz derki yardımlaşın, dinimiz derki komşun açken sen tok yatma. Biz de diyoruz ki kardeşlerimiz orda yaşam mücadelesi verirken sizin bağışlarınız onların umut ışığı olacak. Gelin ışık olmaya devam edelim.

Bize Ulaşın

Yemene nasıl ulaşırsınız oradaki kardeşlerimizin hayatına nasıl dokunursunuz? Yemene ulaşmak için te yapmanız gereken internet üzerinden bizimle iletişime geçmek. Web sayfamızı inceleyerek kampanyaları detayı inceleyebilirsiniz. Bağış yapabileceğiniz kanalları inceleyebilir birini tercih ederek desteklerinizi oluşturabilirsiniz. 

Telefon numaralarımızı kullanarak direk iletişime geçebilirsiniz. Türkiye genelinde 12 bölge müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren temsilciliklerimizi ziyaret edebilirsiniz. Merkezimize gelebilirsiniz. Bize ulaşmak için farklı seçeneğiniz bulunuyor. Size uyan birini tercih ederek bize yani Yemen ulaşabilirsiniz. 

Elele Umut Olalım

Yarına umutla bakmamanın yükü ağırdır. Çocuğuna ekmek götüremeyen babanın acısı… Peki, yeni doğan bebeğinin karnını doyuramayan annenin gözyaşları… Ayağı çıplak gezen geleciğimiz çocuklarımızın yakınları..

Sizler tüm bu çaresizlik tablolarını yok etmek adına bir tuğla koyabilirsiniz. Yemen bizi bekliyor. Yaşam mücadelesi veren birçok vatandaş özellikle de çocuklar sizden gelecek yardımlara ihtiyaç duyuyorlar. Yarınlara umutla bakmak için. 

Yemen için bağış hangi kuruma yapılır diye merak edenler için bizler Yemen için farklı bağış kampanyaları düzenliyoruz. Giyim, sağlık, gıda, barınma, eğitim konularında destek verebilirsiniz. Adaklarınızı kurumumuz tarafından gerçekleştirebilir yemen için dağıtılmasında ön ayak olabilirisiniz. Kurban bağışlarınızı vekâlet vererek Yemendeki kardeşlerimizin protein almaları ve etle tanışmalarına yardımcı olabilirisiniz. 

Kardeşlerimiz Yalnız Değil

Yemen yalnız değil. Birler dernek olarak yardıma ihtiyacı olan tüm vatandaşların yanında olmaya çalışıyoruz nasıl mı? Yemen için bağış hangi kuruma yapılır diye merak eden ve araştırma yana bağışçılarımız sayesinde. Sizlerin bağışları bizim derneğimizin can suyu. Her proje her kampanya sizin sayenizde gerçekleşmekte. Siz ne kadar destek olursanız bir o kadar fazla kardeşimize ulaşırız. Onları yalnız bırakmaz yüzlerinde gülümseme olmaya devam ederiz.