Suriye Yardımları İçin Dernek

Suriye Yardımları İçin Dernek

2011 yılında başlayan ve 9.senesini doldurmak üzere olan Suriye iç savaşından dolayı birçok Müslüman mağdur duruma düştü. Ülkede halen zor koşullar altında yaşamaya çalışan ve hayatını devam ettirmek isteyen Milyonlarca Mümin var. Savaş şartlarında yaşam mücadelesi veren bu insanlara destek olmak bizim için adeta bir şart. Suriye yardımları için dernek denildiği zaman akla gelen ilk isim olan Beşir Derneği üzerinden maddi destek sağlamak son derece kolay.

Suriyeliler İçin Kurban Yardımları Nasıl Oluyor?

  • Suriye yardımları için dernek olarak her türlü kurban kesimini yapmaktayız.
  • Savaştan dolayı evlerini, yurtlarını terk eden, bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişilerin et ihtiyacını bu şekilde karşılıyoruz.
  • Bunun için hemen bağış yapabilir ve garibanların sevinmesini sağlayabilirsiniz.
  • Et kesimi sizin adınıza gerçekleştirilir ve aynı zamanda tüm süreç kayıt altına alınır.
  • Bu konuda kafanızda hiçbir şüpheniz olmasın.

Suriye İçin Temel Gıda Yardımı Nedir?

Suriye yardımları için dernek olarak aynı zamanda en temel ihtiyaçlardan birisi olarak kabul edilen gıda konusunda her daim hazırız.  Bunun için hazırlamış olduğumuz özel koliler mevcut. İçinde birden çok ürün var. Bunların tümü de bozulmalara karşı korunaklı. Bu kampanya içine dahil olabilir ve bu şekilde muhtaç insanların karnını doyurabilirsiniz.

Suriye İçin Barınma Yardımları Neler?

Suriye'ye yardım derneği olarak özellikle barınma konusunda insanların karşı karşıya kalmış olduğu sorunların çözümünü en kısa süre içinde tamamlamış durumdayız. Bunun için farklı çözüm yolları var. İlki geçici olan kamplar. İnşaatlar devam edenler söz konusu. Bu şekilde binlerce kişinin en azından belli bir süre boyunca ikamet etmeleri sağlanacak. Bunun yanı sıra kalıcı konut projelerimiz de devam ediyor. Bölgenin iklim yapısına tam bir uyum sağlayan briketten yapılmış olan evlerimizi tamamlamış durumdayız. Şu an içlerinde oturanlar var. Bağış yaparak siz de sürece hemen dahil olabilirsiniz. Böylelikle hayrınız gerçeğe dönüşecek.

Suriye İçin Daha Önce Bitirilmiş Olan Projeler Hangileri?

  • Suriye'ye yardım yapan dernekler içinde dikkat çeken bir kurum olarak birçok farklı projeye imza attık.
  • Bunların içinde aşevi söz konusu.
  • Hem yerleşik hem de mobil olan aşevleri söz konusu. Bunların üstünden Suriyeli kardeşlerimizin günlük sıcak yemek ihtiyacını çok kısa bir zaman dilimi içinde karşılıyoruz.
  • Bunun yanı sıra ekmek fabrikalarımız da faaliyete geçmiş durumda. Ekmek ihtiyacı konusunda bölgede yaşanan sıkıntıyı çözmüş durumdayız.

Suriye İçin Yardım Nasıl Yapılır?

Suriye yardımları için dernek çatısı altında faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kısa mesaj ile hemen bağışta bulunmak çok kolay. Bunun için yapılacak olan şey ise mesaj kısmına Suriye yazarak; 4042 numaralı hatta hemen göndermek. Bunun ardından en az 5 TL'lik bir bağış yapılmış olunacaktır. Dileyenler ve gönlünden daha çok kopanlar ise 10 ya da 20 TL'lik yardım gerçekleştirebilirler.

Suriye İçin Neden Beşir Derneği?

Suriye yardımları için en uygun yapı Beşir Derneği'dir. Biz bu işi maddi bir çıkar göz etmeden ve sadece Müslümanların ihtiyacını başarılı bir biçimde karşılamak için yapmaktayız. Kadromuzda çok sayıda kişi söz konusu. Bunların büyük bir bölümü gönüllü olarak çalışmakta. Maaş karşılığı bu işi yapanlar da mevcut.  Beşir Derneği olarak Suriye konusunda çok büyük bir deneyim sahibiz. Sahada yer alan çok sayıda personelimiz mevcut. Böylelikle kimlerin ihtiyacı var kimlerin yok iyi biliyoruz. Suriyeliler için yardım etmek isteyenlerin bağışlarını bekliyoruz.

Online bağış yapmak için tıklayınDonate

Suriye Yardımları İçin Dernek

Suriye Genel Bağış

EKLE