Suriye İçin Bağış Nereye Yapılır?

Suriye İçin Bağış Nereye Yapılır?

Suriye için bağış nereye yapılır; Beşir Derneği savaşın devam ettiği komşu ülkede son derece geniş bir destek ağına sahip olduğu için yardım için en uygun olan kuruluştur. 2013 yılında kurulan; Allah'ın en önemli emirlerinden birisi olan Müslümanların birbirine destek olması gerektiği mantığı üzerinden yola çıkan dernek, beklentileri sonuna kadar karşılamakta.

Suriyeliler İçin Barınma Yardımları Neler?

Suriye'de savaş halen bitmiş değil. 2011 senesinde başlayan kanlı iç savaşta 9.sene bitecek. Bu zaman zarfında milyonlarca insan evini kaybetti. Türkiye olarak 3.6 milyon insanın bakımını üstlenmiş durumdayız. Bunun yanı sıra özellikle sınır kentlerinde kurulmuş olan kamplarda onları ağırlıyoruz.  Devletimizin teröre karşı verdiği mücadele sonrasında Suriye içinde yaptığı operasyonlardan sonra birçok kardeşimiz ülkesine geri döndü. Suriye için bağış nereye yapılır; Beşir Derneği olarak onlar için hem çadır kamplar inşa ettik hem de evler yaptık. Faaliyetlerimiz aralıksız bir şekilde devam ediyor. Siz de bu süreç içinde katkıda bulunabilirsiniz.

Suriyeliler İçin Kurban Kesim Organizasyonları

Suriyelilere yardım yapmak isteyenler için bir diğer yol ise kurban kesimleri. Kurban, Hz. İbrahim'den bu yana bir gelenek. Hz. İsmail'in yerine kurban edilmesi için bir koç yollayan Allah, özellikle hali vakti yerinde olanların bu ibadeti yerine getirmesini emrediyor. Hem bunu sağlamak hem de savaştan kaçan insanların karnını doyurmak için bağışçı olun. Online bir şekilde vekalet vermeniz son derece kolay. Bunun ardından sizin adınıza kurbanınızı kesiyoruz. Hemen ardından ihtiyaç sahiplerine dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Suriyelilere kurban kesimi ile destek olmak böylelikle son derece kolay.

Suriyeliler İçin Temel Gıda Yardımı

Suriye için bağış nereye yapılır; Beşir Derneği ile istediğiniz miktardaki bağışı en kısa zaman dilimi içinde tamamlamanız mümkün. Temel gıda onların en büyük ihtiyacı. Hem yaş hem de kuru yiyeceklerin ücretini, sizin gerçekleştirmiş olduğunuzbağışlar sayesinde hemen ödüyoruz. Bunun yanı sıra dernek olarak tamamladığımız ekmek fırını projeleri söz konusu. Bu sayede özellikle İdlib ve Azez'de yer alan kamplara pita olarak bilinen ekmekleri hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. Siz de bize destek sağlayabilir ve garibanların boğazından yemek inmesini sağlayabilirsiniz.

Suriyeliler İçin Aşevi Projesi

Suriyeliler için aşevi inşa eden derneğimiz bu konuda son derece önemli bir boşluğu doldurmasını bildi. Hem Cerablus hem de Kilis merkezde yer alan aşevlerimiz sayesinde günlük olarak tam 20 bin kap sıcak yemek dağıtımını yapıyoruz. Ümmetin acılarını bir nebze dindirebilmek için faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Sizin bağışlarına ihtiyacımız var. Kurumsal ve güvenilir olan derneğimiz son derece şeffaf. Aynı zamanda beklentileri karşılıyor.

Suriyeliler İçin Sen de Bağış Yap

Suriye için bağış nereye yapılır; Beşir Derneği sitesi üzerinden hemen destekte bulunabilirsiniz. Bunun için dernek olarak iki farklı opsiyon sunuyoruz. Bunlardan birisi cep telefonu üzerinden gerçekleştirilecek olan yardım. En az 5 TL şeklinde olan bu kampanyaya hemen dahil olun. Kısa mesaj ile gönderi sağlayın. Büyük harflerle Suriye yazdıktan sonra bunu hemen 4042 numaralı hatta yollamak yeterli olacak. Böylelikle para hesaba geçecek ve tarafımızca hayır işlerinde kullanılacak.

Beşir Derneği ile Suriye'ye yardım yapabilmek için sitemiz üzerinden online bağışçı da olabilir ve hemen katılım sağlayabilirsiniz. Üye olmak şart. Minimum katılım 1 TL. Dilerseniz hazır paketler içinde de hemen seçim gerçekleştirebilirsiniz.  Allah rızası için yapacağınız bu hayır karşısında birçok insanın hayatına pozitif yönde bir katkı yapmış olacaksınız.

Online bağış yapmak için tıklayınDonate

Suriye İçin Bağış Nereye Yapılır?

Suriye Genel Bağış

EKLE