Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı Nereye Yapılır?

Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı Nereye Yapılır?

Ramazan ayı bereket ve bolluğun diğer ismi olarak bilinir. Bu zaman zarfından insanlar bir taraftan ibadet ederken, aynı zamanda muhtaç olanlara da yardımda bulunurlar. Aslında bu bir zorunluluktur. Çünkü yüce dinimiz her daim bunu emreder. Ramazan'da gıda kumanyası bağışı nereye yapılır; Beşir Derneği'nin belirlemiş olduğu farklı yöntemler üzerinden ihtiyaç sahiplerinin karnını doyurmak çok kolay. Kurum bu konuda beklentileri sonuna kadar karşılıyor.

Ramazan'da Yardım Ederek İnsanları Sevindirin

11 ayın sultanı Ramazan geldiği zaman bir taraftan orucumuzu tutar diğer taraftan da muhtaç olan insanlara yardımda bulunuruz. Bunun için bir köprü görevi gören Beşir Derneği en iyi alternatiftir. 2013 yılında ilk defa faaliyetlerini başlatan kurum, nerede yardıma ihtiyaç duyan bir Müslüman varsa her daim onun yanında yer almakta. Bunun için kurulmuş olan sorunsuz bir sistem var. Allah, her zaman yardım edenleri sever. Peygamber efendimiz özellikle Ramazan ayı geldiğinde oruç tutan ancak bunu açabilmek için tenceresinde yemek olmayan kişilere yardım edilmesini öğütlemiştir. Onun ümmeti olarak üstümüze vazife olan bu görevi yerine getirmek şart. Beşir Derneği üzerinden ihtiyaç sahiplerine yardım etmek son derece kolaydır.

Ramazan'da Gıda Kumanyası Bağışı Nasıl Yapılır?

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı nereye yapılır; Beşir Derneği sayesinde son derece kolaydır. Çünkü sitede bunun için özel olarak oluşturulmuş olan bir alan söz konusu. Hemen giriş işlemlerinizi yapın. Daha sonra ise paket sayısını belirleyin. En az 1 tane paket yollayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gönlü geniş olan ve maddi anlamda sorunu olmayanlar daha çok paket üzerinden bunu yapabilirler. Paranın bize ulaşmasından sonra harekete geçen uzman personelimiz daha sonra ihtiyaç sahipleriyle iletişim kuruyorlar. Paketi bizzat giderek onlara teslim etmekteler. Bu şekilde Ramazan kumanyası kampanyası tamamlanmış oluyor.

Ramazan'da Gıda Kumpanyası Bağış Miktarı Nasıl?

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı nereye yapılır; Beşir Derneği resmi sitesi üzerinden en az 100 TL olacak şekilde gerçekleştirilir. Bunun için özel olarak hazırlanmış olan koliler söz konusu. Bunların içinde temel gıda malzemeleri var. Kaliteli yiyecek malzemelerinin olması, ihtiyaç sahipleri için bir avantaj. Böylelik hayrınızı bizzat bizim sayemizde tamamlamış olacaksınız. Allah'ın emrini yerine getirmenin vermiş olduğu mutluluk paha biçilmezdir. Muhtaçların yüzünü güldürmek Ramazan kumanyası ile çok kolaydır.

Hem Türkiye'de Hem de Dünyanın Birçok Yerindeyiz

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı nereye yapılır; 7 yıllık deneyimi ve uzman personeli ile dikkat çeken Beşir Derneği bu konuda son derece iyi olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenilir. Her daim Allah Rızası için ve tek bir kuruş karşılık beklemeden yardım eden dernek, üstelik kapısını gönüllü olan herkese açmakta. Yani bizimle beraber çalışmak mümkün. Yardımda bulunmak isteyen kişiler için birçok farklı alternatif sunuyoruz. Bunların içinden seçim gerçekleştirmek size kalmış. Hemen iletişim kurma konusunda hiçbir sorun söz konusu değil.

Beşir Derneği olarak Türkiye içinde tam 237 farklı temsilcilik üzerinden faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bunun yanı sıra Suriye içinde de birçok noktada temsilciliklerimiz söz konusu. Tüm bunlara ek olarak nerede acı çeken ve yardıma muhtaç olan bir Müslüman varsa biz her daim oradayız. Onlara yardım etmek bizim boynumuzun borcu. Elbette bunu yapabilmek için sizin desteklerine ihtiyaç duymaktayız. İletişim kurarak istediğiniz gibi yardımda bulunabilirsiniz. Bunun önünde hiçbir engel söz konusu değil. Üstelik sadece bir telefon kadar size uzağız. Hayrınıza vesile olmak için bekliyoruz.Donate

200.00 TRY
Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı Nereye Yapılır?

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE