Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı

Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı yapmak son derece kolay. Bunun için ülkemizin gururu, sınırları aşan bir anlayış ile faaliyetlerini devam ettiren Beşir Derneği üzerinden süreci başlatmanız mümkün. Dilediğiniz kadar destekte bulunabilirsiniz. Bunun önünde hiçbir engel söz konusu değil. Belirlenmiş olan bir miktar var. Sürecin sona ermesiyle hayrınız da yerini bulmuş olacak.

Hayrınıza Vesile Olacak

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı son derece önemli bir kampanya. Herkes bizim gibi şanslı olmayabilir. Ne yazık ki hem ülkemizde hem de dünyanın geri kalanından tek bir lokma ekmeğe ihtiyaç duyan Müslüman insanlar var. Bunların hem karnını doyurmak hem de onları mutlu etmek aslında çok da zor bir şey değil. Beşir Derneği gıda kumanyası ile bunu yapmak son derece basit. Üstelik işlemler zaman almıyor. Allah'ın yardımlaşın hükmünü her daim yerine getiren dernek, bunun için son derece özel ve aynı zamanda başarılı bir sistem kurmuş durumda. Bu sayede muhtaçları doyurmak mümkün.

Kumanya Bağışı Kimlere Yapılıyor?

Beşir Derneği kumanya yardımı, ihtiyacı olan aileler için düzenleniyor. Bu konuda dernek son derece sıkı bir biçimde çalışmakta. Hem Türkiye'de hem de dünyanın geri kalanında geniş bir ağı var. Kimlerin durumunun kötü olduğu biliniyor. Özellikle sahadan gelen raporlar bu konuda tam anlamıyla bir yol gösterici. Böylelikle her zaman hazır olan bir liste var. Bu sayede muhtaç insanları bulmak çok zor bir işlem olmaktan çıkmakta. Ramazan'da gıda kumanyası bağışı, bu mübarek ay içinde tamamlanıyor. Dernek tam anlamıyla sizin yapacağınız hayra vesile olacak.

Minimum Bağış Miktarı Ne Kadar?

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı belli bir limit üzerinden yürütülüyor. Buna göre en az 100 TL ile hemen katılım sağlayabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış olan kutunun içinde birden çok temel ihtiyaç maddesi söz konusu. Bunların tümü ihtiyaç sahibi olan kişiler için özel bir biçimde hazırlandı. Paketler, bünyemizde hem gönüllü hem de maaşlı olarak çalışan personelimiz tarafından hemen buna ihtiyaç duyan kişiye ulaştırılmakta. Böylelikle onların yüzünde bir tebessüm oluşturmak mümkün. Allah'ın emrettiği ve Hz. Muhammed efendimizin yaptığı gibi yiyeceklerimizi paylaşmak ve bu sayede muhtaç durumdakilerin yüzünü güldürmek aslında çok da zor olmuyor.

Ramazan Ayının Önemini Kavramak Şart

Ramazan'da gıda kumanyası bağışı sayesinde günahlarınızdan kurtulabilirsiniz. Peygamber efendimizin de ifade ettiği gibi her kim bu ay içinde ihtiyaç sahibi olan bir kişinin iftarını karşılarsa, cehennemden azat olacaktır. Bunun yanı sıra yardımı yapacak olan kişinin günahları da bağışlanır. Ramazan yardımı bundan dolayı son derece büyük bir önem arz eder.

Hemen Üye Olun

Ramazan kumpanyası yardımı yapmak için hemen siteden üyelik alın. Bunun için bireysel ya da kurumsal olarak tanımlanmış olan iki tür hesaptan birisini seçmeniz mümkün. İsim, soyadı, ülke, ilçe, cep telefonu, e-mail adresi ve şifre gibi bilgilerin ardından kayıt süreci tamamlanır. Sitemizde yer alan Ramazan başlığının olduğu yerden bu kampanyaya hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Üstelik seçim yapmak size kalmış. Yani 100 TL'den fazla olacak şekilde ve birden fazla paketi içeren bir yardım söz konusu olabilir. Sahada yer alan personelimiz bunun ardından hemen harekete geçer ve en kısa süre içinde sizin satın almış olduğunuz paketi adresine götürür. Bizzat eliyle teslim eder. Hizmetlerimiz sadece Türkiye ile sınırlı değil. Müslümanların muhtaç olduğu tüm ülkelerde ve coğrafyalarda varız. Sayemizde hayır yaparak, inanan insanları sevindirebilirsiniz.Bağış Yap

100.00 TRY
Ramazan’da Gıda Kumanyası Bağışı

Gıda Kumanyası

EKLE