Ramazan Bayramı İçin Bayramlık Bağışı Hangi Kuruma Yapılır?

Ramazan Bayramı İçin Bayramlık Bağışı Hangi Kuruma Yapılır?

Ramazan Bayramı küslüklerin bittiği, dargınların barıştığı ve insanların birbirlerini ziyaret ettiği son derece özel günlerdir. Böyle zamanlarda ihtiyaç sahiplerinin durumunu hatırdan çıkarmamak lazım. Hatta onlara yardım etmek, yüce dinimizin bir gereğidir. Ramazan Bayramı için bayramlık bağışı hangi kuruma yapılır; 2013 yılında kurulan Beşir Derneği üzerinden yardımlarınızı en kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bayramlık Bağış Kampanyası Nedir?

Ramazan Bayramı için bayramlık bağışı hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği sayesinde öksüz ve yetimleri mutlu etmek, onların gülümsemesini sağlamak son derece kolay. Bayram günleri geldiği zaman bazı çocukların boynu her daim bükük. Bunların bir kısmı babasız. Bazıları ise annesiz. Maddi durumları iyi değil. Bayramın bir gereği olan yeni kıyafet alabilme konusunda ne yazık ki ellerinden gelen bir şey yok. İşte dernek olarak düzenlemiş olduğumuz kampanya sayesinde bu çocukların yüzünün gülmesini bir an önce sağlıyoruz.

Bayramlık Bağış Kavramının Dinimizdeki Yeri Nedir?

Ramazan Bayramı için bayramlık bağışı hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği sitesinden hemen yardımınızı tamamlayabilirsiniz. Gerek Ramazan gerekse Kurban Bayramı geldiği zaman güzel, temiz ve yeni elbiselerimizi giyer. Bu bir sünnet olarak kabul edilmiştir. Yetimleri, öksüzleri bu günlerde sevindirmek de şarttır. İşte mevcut bağış kampanyasının dinimiz açısından önemi, yeri ve temelleri bu şekildedir.

Bayramlık Bağış Bedeli Ne Kadar?

Ramazan Bayramı için bayramlık bağışı hangi kuruma yapılır; hayır kurumları içinde her daim farklı bir yere sahip olan Beşir Derneği üzerinden hemen çocukları sevindirmek çok kolay olacak. Bunun için belirlenmiş olan bedel ise 80TL. Yani tek bir çocuğu sadece 80 TL ücret ödeyerek sevindirmek son derece kolay olacak.

Bayramlık Bağış Nasıl Yapılır?

  • Bayramlık bağış yardımı derneğimizin özel çağrı numarası üzerinden son derece hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirilir. Bunun için aramanız gereken numara ise 0 216 375 40 42'dir. Her daim yanıt verir ve bu konuda bir zaman sınırlaması yoktur.
  • Beşir Derneği temsilciliklerini de bu işlem için hemen tercih edebilirsiniz. Yüz yüze yapılacak görüşmenin ardından bağışı tamamlamak son derece kolay.
  • Bunun yanı sıra bir diğer yöntem ise site üzerinden gerçekleştirilecek olan online ödeme yöntemidir.  Elbette bunu kullanabilmek için üyelik almak şart. 18 yaşından büyük olan herkes hesap açabilir.
  • Sitede özel bir biçimde hazırlanmış olan bağış kısmı var.
  • Buraya bir kere tıklamanızın hemen ardından seçeneklere göre karar verin.
  • Hazır şekilde 1, 2, 3 paket söz konusudur.
  • Dilerseniz bunun sayısını ilgili alan üstünden hemen arttırabilirsiniz.

Hangi sistemle olursa olsun en kısa zaman dilimi içinde sürecin sona ermesi mümkündür. Bunun ardından da bayramlık kıyafeti dağıtımı başlar. Elbette tüm bu faaliyetler kayıt altına alınır. Bir rapor haline getirilir. Böylelikle yapmış olduğunuz hayır bir nevi belgelenmiş olur.

Bayramlık Bağış Yardımında Beşir Derneği Farkı

Beşir Derneği, 2013 yılından beri ihtiyaç sahiplerine, kimsesizlere, yetim ve öksüzlere destekte bulunuyor. Karşılık beklemeden hayır yapma konusunda son derece güvenilir olmasının yanı sıra aynı zamanda profesyonel. Çünkü ayrıntılı bir başvuru sürecinin ardından kimlerin ihtiyaç sahibi olduğunu belirliyor. Bunun yanı sıra her daim emanete sahip çıkıyor. Gerek ülke içinden gerekse ülke dışından birçok kişi yardımda bulunabilmek için güvenilir bir kurum arıyor. Biz dernek olarak tüm beklentileri karşılarken, faaliyetlerimizi her daima Allah rızası için yerine getirmekteyiz.

Online kurban bağışı için tıklayınDonate

Ramazan Bayramı İçin Bayramlık Bağışı Hangi Kuruma Yapılır?

Genel Bağış

EKLE