İftar Yaz

İftar Yaz

İftar yaz ve Beşir Derneği tarafından belirtilen numaralara gönder bu şekilde müşkül durumda olan ailelerin Ramazan ayında sofrasına bir tabak da siz koyma imkanını elde edebilirsiniz. İftarların çok daha şenlikli olması için en kısa süre içerisinde yardım elinizi uzatma imkanını yakalayabilirisiniz. İftar Müslümanlığın en önem verilen hususları arasında bulunuyor. Ramazan aylarının bu harika süreci içerisinde siz de zor durumda bulunan ailelere yardım elinizi uzatarak harika bir yardımlaşma zincirinin paydaşı olabilirsiniz. Beşir Derneği bu konuda sizin yardımlarınızı en kolay hale getiren dernekler arasında kendini gösteriyor. 

Ramazanda Yardımlaşma Daha da Önem Kazanıyor!

İftar yaz ve göndererek yardımlaşma aşamasının siz de bir parçası olabilirisiniz. Bu noktada Ramazan ayının önemi ve ruhu hakkında bilgi sahibi olmalısınız;

  • Ramazan ayı İslam alemi için büyük öneme sahiptir, kutsal kitabımız bu ayda indirilmeye başlanmıştır. 
  • Ramazan ayı oruç ve sükunet içerisinde yardımlaşma ile geçirilir. Bu şekilde dünyada rızka sahip olanların olmayanların halinden anlaması ve elinde bulunan nimetlere de şükretmesi sağlanır. 
  • Normalde sürekli olarak içilen suyun kıymeti her an ulaşabildiğiniz durumlarda düşebiliyor. Tam da bu nedenle Ramazan’da su da dahil birçok nimetin hayatımızda ne derece büyük bir rol sahibi olduğunu siz de görebilirsiniz. 
  • Yardımlaşma bu ayın en temel öğesidir. Elinizde olanı paylaşmak sizin için harika bir fırsat olacaktır. İftarlarınızı daha bereketli bir hale getirebilmek için kesinlikle ramazanın bu harika ruhundan siz de istifade ederek sürecin tadını çıkarabilirisiniz. 

Bu niteliklere bakıldığı zaman sadece oruç tutmak ile kalmayarak aynı zamanda muhtaç olan kişilere de yardım ellerinin uzatılmasının çok büyük bir öneme sahip olduğunun dile getirilmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde ramazan ruhunu içinizde hissedebilirisiniz. 

Beşir Derneği Sizin İçin Hazırda Bekliyor!

İftar yaz ve göndererek fakir insanların sofrasında bir kap sıcak yemek koy! Ramazan ayında en güvenilir kanallar üzerinden hayır yapmak için Beşiri Derneği en nitelikli seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Beşir Derneği sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz en verimli adımları atacak ve su kuyusu açtırmaktan yetimlerin okul ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar birçok alanda yardım elinizi ulaştırabilirisiniz. Özellikle Ramazan ayı gibi memnun bırakan bir kutsiyete sahip olan aylarda derin bir nefes alarak hayatınıza devam etmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz demektir. Beşir Derneği nitelikli yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor. 

Yardımlaşmak Bereketin Anahtarıdır!

Yardımlaşmak hanenizde daha bereketli günler geçirmek ve hayır yoluna sevk olunmak için harika bir fırsat sunmaktadır. Bereket ve bolluğun sizin için yardımlaşmanın temel anahtarı olacağı ve her iki kavramın da dinimizde iç içe geçtiği ve birbiri ile ilgili olduğunu görebilirsiniz. Yardımlaşmak İslam kapsamında bolluk ve bereketin en temel simgesidir. 

Beşir Derneği Sayesinde Muhtaçlara El Uzatın!

İftar yaz ve gönder, muhtaç insanlar sizin yardım elinizi bekliyor. Beşir Derneği sayesinde siz de yardım elini uzatarak en kısa süre içerisinde muhtaç olan kişilere en kısa sürede en güvenilir şekilde el uzatma imkanını elde edeceksiniz. İnsani yardım alanında verimliliği ve şeffaflığı ile bilinen bu derneğin elde edeceğiniz yüksek verimlilik konusunda ne derece hassas olduğunu siz de görebilirsiniz.

Beşir Derneği bağışlanan tek bir kuruşun dahi suiistimal edilmemesi ve her birinin muhtaç insanlara gönderilmesi için uygun alt yapıyı sağlamıştır. Yardım yapmanın birçok farklı yolu bulunuyor. Dilerseniz ülkemizde dilerseniz de dünyada sizin yardımınıza muhtaç olarak bekleyen ülkelere bir el uzatmanın tadını çıkarabilirsiniz.