Filistin İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Filistin İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Dünya üzerinde yardıma ihtiyacı olan birçok vatandaş bulunmakta. Yıllardır savaşın içinde olan, zulüm gören insanların bu yardımlarla hayatlarını devam ettirebiliyor olması bizlerin omuzlarına daha sorumluluk yüklemekte. Onların her gelecek yardıma ihtiyacı varken bizim durup hiçbir şey yapmadan durmamız insanlık dışı. Dinimizde de buna izin verilmemekte. Özellikle uzun yılardır savın içinde olan son dönemlerde belirli siyasi olaylar yüzünden suların durulmaya çalışıldığı Filistin'de işlerin yeniden karışmasıyla alevlenen savaş hali yardımların daha da önemini ortaya koymakta. Filistin için bağış hangi kuruma yapılır, hangi yardımlar yapılmalıdır sorularına yanıt arayanları Beşir derneği olarak bizlerle iletişime davet ediyoruz.

Az Ya Da Şok Demeden Yardım Edilmeli

Dinimizce paylaşmanın her zaman ne kadar önemli olduğu her defasında vurgulanır. Mübarek ramazan ayı içerisinde din adamlarının yaptıkları yayınlar verdikleri vaazlarda da sıklıkla ifade edilen yardıma ihtiyacı olan kişilere le uzatmanın dinimizce gerekliliğidir.

Komşun açken sen tok uyuma. Dünyada aç olan her insana dokunma şansımız olsa keşke. Beşir Derneği olarak bunun çabası içinde yıllarca çalışıyoruz. Bağışçılarımızdan gelen destekler sayesine yardım eli uzatabildiğimiz birçok aile ve vatandaşımız var. Hem kendi ülkemizde hem de dünyada mahsup durumda olan insanların hayatlarına dokunmak sorunlarını azaltmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için sizin desteğinizle emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Yardım etmeniz azı ya da doğu olmaz. Sizlerden gelen destekler birikerek birçok ailenin hayatına dokunmamız konusunda dev kampanyalara yardımlara dönüşüyor. Herkesin çorbaya biraz katkı sağlamasıyla birlikte herkesin yiyebileceği bir çorba çıkarmamız kolay oluyor.

Yardımlarla Ayakta Kalan İnsanlar

Dünyanın da yakından takip ettiği Filistin içinde yardımların önemi büyük. Ülke olarak her durumda onların yanında ve arkasında olmaya devam ederken Beşir Derneği olarak bizler de düzenlediğimiz yardım kampanyalarıyla onlara destek vermekteyiz. Sizlerden gelen bağışlar ihtiyaç sahibi Filistinli yurttaşlara ulaştırmakta ve onlara sizin ve bizim her zaman yanlarında olduğu mesajı iletilmektedir. Filistin için bağış hangi kuruma yapılır? Bağış yapmak için güvenilir bir kaynak aradığınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda uzun zamandır hizmet veren kar amacı gütmeyen, tek amacı yardıma muhtaç olan vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak olan Beşir derneği olarak bizler yaptığınız bağışları takip etmeniz için oluşturduğumuz sistemle hizmetlerimizi şeffaflık ilkesine dayanarak sunuyoruz.

 

Temel İnsanı İhtiyaçlarını Karşılayalım

 Filistin için bağış hangi kuruma yapılır, neler bağışlanır? Filistinliler için yapılacak birçok yardım bulunmakta. Saldırılara uğrayan Filistin halkının yiyecek, giyinme, barınmadan sağlık ihtiyaçlarına kadar birçok yardıma ihtiyacı bulunuyor.

Başta beslenme. Gıda yardımları Filistinliler için hayati önem taşıyor. Tabi ki sağlık yardımları. İlaç yardımı oldukça önemli. Barınma. Yaratacak kalacak yerlerinin olması en azından kendilerini güvende hissetmeleri için önem arz eden bir bağış. Sizden gelecek en ufak bir destekle bu ihtiyaçlarına cevap olabilir destek sağlayabiliriz.

Nasıl Onlara Dokunabiliriz?

Çok basit bir yolu var. Beşir Derneği olarak bizlerle iletişime geçerek. Bizler ülkemiz kanalıyla gerekli izinlerini almış adil bir platformda bağışların yerine ulaşmasını sağlayan bir kurum olarak görev yapıyoruz. Tek amacımız müjdeleyici olmak.

Bizlere Nasıl Ulaşırsınız?

Filistin için bağış hangi kuruma yapılır? Beşir Derneği olarak bizlere ulaşarak bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Giyim, barınma, sağlık, eğitim, sosyal-kültürel, sağlık yardımlarınızı ulaştırmak için gece gündüz çalışmaktayız. Temsilciliklerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, internet üzerinden bize ulaşabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Çalışma sistemimiz ve yardımların ulaştırılması hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi sahibi olmaktasınız.

Online bağış yapmak için tıklayın.