Filipinler Kampanyası Beşir Derneği

Filipinler Kampanyası Beşir Derneği

Doğal afetler bizlerin dünya üzerinde bir sınavı aynı zamanda yardım eli uzatmak için bir imtihanımız olabilmektedir. İslamiyet her zaman yardım çağrısına cevap vermeyi vezife bilmemiz için vaadlerde bulunmuş, iyilik yolunda yolculuk etmemiz için bizlere seçenekler göstermiştir. Filipinler kampanyası Beşir derneği, bu toprakların yaşadığı yıkıma yardım etmemiz için bağışçılarımızla birlikte mücadele verdiğimiz gönül coğrafyası projelerimiz arasında yer almaktadır.

Filipinler Doğal Afet Yardımları Nelerdir?

Filipinler Haiyan Tayfunu sonrası birçok ailenin büyük bir yıkım yaşamasına neden olmuş, barınma, gıda ve tıbbi malzemler konusunda sıkıntı yaşanması sonucunda temsilcilerimizle birlikte oraya gitmemize vesile olmuştur. Allah’ın (c.c.) hikmeti ve müslümanlığın verdiği birlik beraberlikle tayundan etkilenen halkın ihtiyaçlarını karşılamak için kampanyalar başlatmış bulunmaktayız. Filipinler kampanyası Beşir derneği olarak, bu süreçte sizden gelen desteklerle gıda, tıbbi malzeme ve barınma konusunda ihtiyaçlarının karşılanmasını sağladık. Yardım eli uzattığımız binlerce Filipinli için yaptığımız yardımların devamlılığı ve daha fazla insana ulaşmak için sizlerin düzenli desteklerini bekliyor ve bu yıkımla mücadele ediyoruz.

Filipinler Yardım Faaliyetlerimiz Neler?

Filipinler kampanyası Beşir derneği, gönül coğrafyası üzerinden birçok ülkenin ihtiyaçlarının karşılanması için seferberlik başlatmış, sizlerden gelen desteklerle de müslüman kardeşlerimizin bu zor dönemlerinde yanlarında olmuştur. Bereketli ramazan ayından ve geri kalan diğer aylardan gelen bağışlarla afet sürecindeki yaraların sarılması için burada yer alan sivil toplum örgütleriyle iletişim halinde kalınmıştır. Dileğimiz daha fazla Filipinli kardeşimize ulaşmak ve bu doğal afetin yıkıntılarını bir an önce ortadan kaldırmaktır. Bunun için barında, gıda ve tıbbi malzeme ihtiyaçları için temsilcilerimizle birlikte koliler hazırlıyor, sizden gelen bağışlar çerçevesinde yardım elimizi uzatıyoruz. Birlik ve beraberlikle bu zor günlerin atlatılmasını dileyerek, yardımlarınızı bekliyoruz.

Filipinler Bağış Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Bağışçılarımızın gönül rahatlığı ve güvenliği ile bağışlarını yapabilecekleri hesap numarası aynı zamanda SMS ve online bağışlar açılmıştır. Tayfun sonrası yaşanan sıkıntıların giderilmesi, yaralı ve hastaların tedavi edilmesi için ihtiyaç duyulan bütün tıbbi malzemeler, gıda ve barınma yerleri için yapılandırmalar uygulanmaktadır. Filipinler kampanyası Beşir derneği destekleriniz için web sitemiz üzerinden gönlünüzden kopan miktarı belirterek bizlere iletebilirsiniz. Bu sürecin hızlı geçmesi aynı zamanda geriye kalan süreçlerde de yardımlarınızın düzenli olmasını diler, yaptığınız bağışlarla daha çok Filipinli kardeşimize ulaşmayı temeni ederiz. Siz bağışçılarımızla çıktığımız bu iyilik yolunda, yardımlarınızı esirgememeniz için sürekli çalışmakta ve temsilcilerimizle ihbarlar aldığımızı belirtmek isteriz.

Kampanya Hesap Bilgileri Nasıl Alınır?

Kampanya hesap bilgileri için site üzerinden Filipinler Kampanyası Beşir derneğine ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlerden gelen bağışların değerlendirilmesi aynı zamanda dilediğiniz sertifikanın alınarak, verginizden düşülmesi için de yasal düzenlemeler yapılabilmektedir. Kampanya dahilinde bağışlarınızı site üzerinden online yapabilir, hesap numarasına aktarabilir ya da SMS ile de yönlendirebilirsiniz. Düzenli ve sürekli olarak yardımlarınızı beklediğimizi aynı zamanda bu süreçte sizlerden gelen ihbarların da dikkate alındığını bildirmek isteriz. Beşir derneği olarak, gönül coğrafyasında daha çok kardeşimize ulaşmak ve zor zamanlarında yanında olarak bizlere biçilmiş insanlık vazifemizi yerine getirmeye devam etmekteyiz.

Beşir Derneği Filipinler Kampanyası

Beşir derneği olarak dünya üzerinde yardım çağrısında bulunmuş bütün topraklara ulaşmayı, sizlerden gelen bağışlarla desteklerimizi esirgememeyi amaçlamaktayız. İslamiyetin bizlere verdiği yardımseverlik ve paylaşımın değerini bilerek, mutluluğu ve hüznü de onlarla beraber paylaşmaktayız. Dünya üzerindeki müslüman kardeşlerimiz ve yardıma muhtaç kardeşlerimiz için her zaman el ele vererek, hep birlikte daha güzel bir gelecek kurmayı hedeflemekteyiz.