Beşir Derneği Müşteri Hizmetleri

Beşir Derneği Müşteri Hizmetleri

Maide suresi 2.ayette Yüce Allah; Müslümanların yardım ve takva konusunda birbirleriyle yarışması gerektiğini emreder. Bunun gibi onlarca hüküm mevcuttur. Allah'ın emirlerini yerine getirmek her inanan için farzdır. Gerek kurumsal gerekse uluslararası bir kimliğe sahip olması sayesinde Beşir Derneği üzerinden yardım etmek en mantıklısı olacak. Beşir Derneği müşteri hizmetleri bölümü sayesinde merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Yardımınızın yerine ulaşacağından emin olun.

İletişim Kurmak Çok Kolay

  • Beşir Derneği müşteri hizmetleri erişimi sitemiz üzerinden son derece kolay.
  • Bunun için ilk olarak sayfada online olun.
  • Hemen ardından iletişim yazan yere bir kere basın.
  • Beşir Derneği'ne soru sormak ya da isteklerinizi bildirmek çok basit olacak.
  • İlk olarak isim ve soyadı kısımlarını doldurun
  • Bunun ardından da eposta adresinizi girin.
  • Telefon numaranızı dikkatli bir biçimde eklemeyi unutmayın.
  • İsteğinizi çok açık şekilde yazabilirsiniz.
  • Mesajınızı da girdikten sonra gönder tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Görevli arkadaşlarımız hemen okuyacak ve en kısa zaman dilimi içinde siz geri dönüş sağlayacaklardır.

Cep Telefonu ve Fax Opsiyonlarını Kullanın

Beşir Derneği müşteri hizmetleri aynı zamanda hem cep telefonu hem de fax üzerinden erişim sağlama fırsatını sunuyor. Bunun için hemen 0 216 375 40 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz. En kısa süre içinde yanıt alacağınızdan şüpheniz olmasın. Bunun yanı sıra Beşir Derneği fax numarası ise 0 213 354 30 43 şeklinde yer almakta. Mevcut iletişim yöntemleri içinden canınızın istediğini hemen kullanmanız mümkün olacak.

E-mail Yollamak Basit

Beşir Derneği e-mail adresi üzerinden hemen bize ulaşın. Buna göre besir@besir.org.tr uzantılı elektronik posta adresini kullanmak mümkün. Tıpkı diğer iletişim yöntemlerinde olduğu gibi her zaman çok hızlı olan bir geri dönüş mevcut. Hafta içi ya da hafta sonu ayrımı olmadan iletişim kurma şansınız var.

Genel Merkez İstanbul'da Yer Almakta

Beşir Derneği, İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini devam ettiriyor. Adres ise açık şekilde şöyle; Yeni Mahaller, Süreyyapaşa Caddesi, Sardunya Sokak, Pendik İstanbul. Bunun yanı sıra her daim derneğimizin sosyal medya hesaplarını da ziyaret edebilirsiniz. Bunların arasında gerek Twitter gerekse Facebook var. Aynı zamanda bizi Instagram ya da Youtube üzerinden de takip etmeniz mümkün.

Faaliyet Alanımız Çok Geniş

Beşir Derneği müşteri hizmetleri alanı üzerinden merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almanız mümkün. Dernek olarak 2013 yılında ilk defa faaliyetlerimizi başlatarak ilk olarak ülke içinde daha sonra ise dünyanı geri kalanında Müslümanlara yardım etmeye başladık. Şu an için birden çok ülke içinde inanan insanların birçok farklı ihtiyacını sonuna kadar karşılıyoruz. Beşir Derneği olarak başta Afrika olmak üzere su konusunda son derece sıkıntılı olan yerlerde kuyular açmaktayız. Bunun yanı sıra çeşme yapma faaliyetlerimiz de devam etmekte.

Ramazan ve Kurban aylarında özel birçok farklı kampanyamız var. Kurban kesimi ve dağıtımı, fitre, zekat ödemesi bunlardan sadece bazıları. Öksüz eve yetimleri mutlu edebilmek adına onların bayramlık kıyafetlerini de biz alıyoruz. Bunun gibi daha birçok hayrı yaparken, gücümüzü her daim bağışçılarımızdan alıyor. Hayır sahibi, maddi durumu iyi olan, sevap işlemek isteyen kişiler için bizler sadece aracı bir kurum olarak köprü görevini görmekteyiz. Her daim yapacağınız bağışların yerine ulaşmasını garanti ediyoruz. Bunun için resim ve video çekimlerini yapmaktayız. Sitemiz üzerinden hemen vekil tayin etmeniz çok zor olmayacak.

Online bağış yapmak için tıklayın