Beşir Derneği Adak

Beşir Derneği Adak

Beşir Derneği adak işlemlerinizi de gerçekleştiriyor. Derneğimiz bünyesinde her türlü desteği kabul ediyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve maddi ya da manevi yardımda bulunak istemediğiniz belirtmek.

Adaklarınız En Doğru Adreslere Ulaşmasın Mı?

Adak nedir? Dinimizde adak özellikle bir işin gerçekleşmesi sonunda yapılacak yerine getirilecek bir söz olarak değerlendirilmektedir. Dinimizce bir zorunluluğu yoktur kişi kendi için önemli olan bir durumun gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi neticesinde yapacağı şeyi söz olarak sunar.

Allah’ı Teâlâ’ya verilen bu söz dinimizce yerine getirilmesi gerekir. Karşılığında bir yaptırımı yoktu. Fakat sözün yerine getirilmemesi karşılığında bir malını kaybetme gibi durumlarla karşılaşılır. Netice de verilen bir söz var ve bu sözün tutulması gerekir. Dinimizce söz önemlidir.

Beşir Derneği adak işlemlerinizi de yerine getirebileceğiniz en doğru adreslerden biri. Bizler adaklarınızın en doğru adreslere ulaşmasını sağlayan bir köprü durumundayız. Daha önce etin tadına bakmamış bir ailenin akşam sofrasını güzelleştirmek istemez misiniz?

Derneğimiz bünyesinde ihtiyaç sahibi olan yoksulluk sınırı altında gıda desteğine ihtiyaç duyan kişilere dağıtılan adaklarını ulaşacağı en doğru adresler gitmektedir.

Adak Bağışlanır Mı?

Kurban adayan kişiler özellikle kestikleri ya da kestirdikleri adaktan yememeleri gerekir. Bu yapılan bağış tamamen dileğin gerçekleşmesi neticesinde adanan kurbanın bütün halede bağışlanmasına dayalı bir görevdir.

Adağınızın gerçekten içinize sinen bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız eğer derneğimizle iletişime geçerek gıda yardımı bekleyen gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu kişilerin içinde daha önce hiç et yememiş çocukların ve ailelerin odluğunu düşünürseniz Beşir Derneği adak hizmetinin ne denli doğru bir seçim olduğunu fark edeceksiniz.

Adak Kesimi İçin Vekalet Vermek

Adak işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bizlere vereceğiniz vekâletle tüm işlemler tarafımızca tamamlanmakta.

Size düşen ne adadığınızı bize iletmek ve vekaletinizi vermek. Bizler adağın seçilmesinden başlayarak kesim ve dağıtım aşamasında her bir anı video ve fotoğraflarla belgelemekte ve sizlere ulaştırmaktayız. Sizler de içiniz rahat bir şekilde adağınızın gerçek sahiplerine ulaştığını görmektesiniz.

Gelin Adaklarınızı Keselim

Beşir Derneği adak kesim işlemleri tarafımızca gerçekleştiriliyor. Adağınızı seçme, dini kurallar çerçevesinde kesim işlemleri yapılarak dağıtıma hazır bir şekilde hijyenik olarak paketlenmektedir.

Dinimizin ön gördüğü şekilde adak kesimlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm kesim işlemi videolara çekilerek sizlere ulaştırılmaktadır vekalet vererek adağınızın en doğru şekilde yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Yaptığınız adak bağışı sayesinde de daha önce evine et girmemiş gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere sizin kanalınızla ulaşma şansı buluyoruz. Adak görevlerini yerine getirmek için bize ulaşan her gönüllü sayesinde bir ev akşam yemeğinde tam anlamıyla doymakta. Biz de buna aracı olabildiğimiz için vicdanımız rahat bir şekilde diğer ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için yeni projeler geliştirmekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Peki, bize nasıl ulaşacaksınız? Dernek olarak web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başta adak bağışlarınız olmak üzere tüm maddi ve manevi bağışlarınız için, destek vermek istediğiniz projeler hakkında bilgi edinmek için Türkiye’nin dört bir yanında bulunan temsilciliklerimiz de ziyaret edebilmektesiniz. Merkez ofisimizi ziyaret ederek bizler hakkında detaylı bilgi alabilir bizi yerimizde tanıyabilirsiniz.

Bizler sizin vicdanınızı olarak hizmet veriyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere dünya üzerinde mahsun ve mahcup olan her vatandaşımızın gönülden yanında olma yolunda birçok projeye imza atıyoruz. Kar amacı gütmeyen bir dernek olarak yolumuza devam ederken projelerimizin devamlılığı için sizlerin desteği bizim can damarımız. Bu yolda birlikte çalışarak daha birçok ailenin hayatına dokunmanın mutluğunu birlikte yaşayalım.

Online adak kurban bağışı için tıklayın.