Beşir Derneği

Beşir Derneği

Beşir Derneği, isminin anlamından gelenmüjdeleyici” sıfatı ile tanınmış bir dernek! Beşir kelime anlamı olarak müjde getiren ve müjdeleyici anlamı taşımaktadır. İhtiyaç sahibi olan insanlara müjdeler ulaştırıyoruz;  sizlerden gelen destekler sayesinde onlar için projeler hazırlamaya devam ediyor, sorunlarını çözme konusunda köprü olmaya devam ediyoruz.

Beşir Derneği Nedir?

Bizler müjde vericiyiz. İhtiyaç sahibi olan kişilere onlara yardım edecek kişiler olduğunu müjdeliyoruz. Bunu sizden aldığımız desteklerle yapıyoruz. Sizlerin bağışları maddî ve manevî verdiğiniz destekler bu insanların yüzünde tebessüm oluşmasını sağlıyor. Biz de bu tebessümün oluşmasını sağlayan aracı olarak hizmetlerimizi daha da büyük bir mutlulukla yapıyoruz.

Öncelikle nasıl bir sorumluluğun altına girdiğimizin farkındayız. Bağışçılarımızın bağışlarını takip edebilmeleri için kendi geliştirdiğimiz BEYSİS otomasyon sistemini kullanıyoruz. Buradan yaptığınız her bağışın nereye ulaştığını görebilmektesiniz. İhtiyaç sahibi olan kişiler de kendi dosyalarına bu sistem üzerinden ulaşabilmekte.

Tüm malî raporlarımızı da web sayfamızdan herkesle paylaşıyoruz. T.C. İçişleri Bakanlığı denetimleri yanında  iç denetimlerimiz düzenli olarak 3 aylık periyodlarda yapılıyor. Ve tabii ki kâr amacı gütmeden gece gündüz çalışan bir ekibiz. Amacımız sosyal adaletin sağlanması konusunda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek.

Nasıl Faaliyetlerimiz Var?

Şu an faaliyette olan projelerimizle ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını görmeyi hedeflerken dünya üzerinde ihtiyaç sahibi olan kişilerin de hayatlarına dokunacak projelere imza atıyoruz. Mahzun ve mahçup gönüllerin yanında yer almak için tüm gayretimizle alışıyoruz. Sizleri de bu çalışmaların içinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Beşir Derneği olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında giyim, barınma, gıda, eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel yardımları devam ettiriyoruz. İnsanlık şerefini göz önünde tutarak tüm yardımları gerçekleştirmekteyiz; amacımız insanların hayatına dokunurken onların onurunu kırmadan, onları incitmeden mutlu etmek.

Beşir Derneği ihtiyaç sahibi olan vatandaşların gözü kulağı olma yolunda projelere imza atıyor. Yoksulluk içinde büyüyen gençlerimizi ve çocuklarımızı bekleyen tehlikelerin önünde set olmak ve gençlerimizin eğitimlerini tamamlama konusunda ihtiyaçlarını karşılama ve meslek sahibi olabilmeleri yolunda gerekli tüm desteği verebilmek. Kendilerini yalnız hisseden kendi içlerinde dağılmaya doğru sürüklenen âilelerin kardeş âilesi olmanız için köprü olmaya ve onları bu hayatta yalnız olmadıklarını göstermeye devam ediyoruz.

Bize Neden Ulaşmalısınız?

Tüm hizmetlerimize devam edebilmek ve daha fazla hizmet sağlayabilmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Tek başımıza derken olarak yapabileceklerimizle birlik içinde büyük bir güç olarak yapabileceğimiz ve dokunabileceğimiz hayatlar daha fazla.

“Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünden yola çıkarak birlik olmanın ve bütün haline hareket etmenin daha fazla insana ulaşmamız yolunda en önemli etmen olduğunu biliyoruz.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Beşir Derneği olarak bizlere ulaşmanız için birçok ilde birden fazla temsilciğimiz bulunuyor. Buralardan iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden bizi inceleyebilir, hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kim olduğumuzu, neler yaptığımızı, neler yapmak istediğimizi öğrenebilirsiniz. Şeffaflık ilkesine göre hizmet sunuyoruz. Her türlü edinmek istediğiniz bilgi için dilediğiniz kanalı tercih edebilirsiniz.

Yaptığımız tüm çalışmalar web sayfamız üzerinden paylaşılıyor. Yapmak istediğimiz, tüm çalışmaları görebilmekte dahil olmak istediğiniz kampanyayı tercih edebilmektesiniz.

Büyük ya da küçük fark etmeden gelen her türlü maddî ve manevî destek bizler için önemli.

Bizlere Nasıl Destek Olabilirisiniz?

Bağışlarınız bizim için can damarımızdır.. Maddî ya da manevî olarak vereceğiniz her türlü destekle bu çalışmaların  süreklilik kazanmasını ve derneğimiz bünyesinde projelerin devamlığını sağlayabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşma yolunda çalışmalarımıza vereceğiniz her desteğin hayati önemi olduğunu unutmayın.

Online bağış için tıklayın