Bağış Beşir Derneği

Bağış Beşir Derneği

Bağış Beşir Derneği kar gütmeden çalışmalarına devam eden bir dernek. Öncelikli amacımız ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaşmak. Kısa sürede olan dünya hayatımız içinde ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda yardıma ihtiyacı olan birçok kişi olduğunu biliyoruz. Bu dünyada var olanı paylaşmanın, yardım eli uzatmanın ahiret hayatında da bizlere geri döneceğinin bilincindeyiz. Dinimiz her zaman yardımlaşmanın öneminden bahseder. Var olanı paylaşmanın elimizdekileri azaltmayacağını aksine daha da çoğaltacağını, insanı duygularımızın bize kattığı huzurun dünya hayatımızda bize yeteceğinden bahseder.

Nasıl Faydalı Olurum?

Bağış Beşir Derneği olarak birçok kampanya yürütüyoruz. Bunların içinde dilediğinize dahil olabilirisiniz. Bağışlar yaparak sizde olanı olmayanlarla paylaşabilirsiniz.

Aracı kurum olarak bizler sadece ihtiyaç sahipleriyle onlara yardım edebilecek olan kişileri birleştiriyoruz. Onların arasında güvenli bir köprü olma yolundayız.

Hizmet verdiğimiz süre içinde yasal tüm belgelerimizi alarak bu alanda içiniz rahat bir şekilde bağışlarınızı yapmanızı sağlıyoruz. Şeffaflık en önem verdiğimiz ilkelerden biri. Adil olmak, dürüst çalışmak her zaman ilkelerimiz içinde yer aldı.

Kampanyalarımız içinde destek verebileceğiniz birçok başlık bulunuyor.

  • Giyim,
  • Gıda,
  • Doğal afet,
  • Eğitim,
  • Barınma,
  • Yetim sahipliği,
  • Sağlık
  • Sosyal ve kültürel yardımlar.

Herkes elinden geldiğince yapacağı bağışlar büyüdükçe birçok kişinin hayatına dokunma şansını buluyoruz az ya da çok demeden yaptığınız destekler bir yetimin eğitim masrafını karşılayabilirken, yardıma ihtiyaç başında çatısı olmayan bir evsizin evi olabiliyor.

Birinin Hayatına Nasıl Dokunurum?

Peygamber efendimiz der ki, “ömür kısa. Sonsuz olan ahiret hayatıdır. Ahiret hayatında karşılaşacağımız şeyler, dünyada yaşadığımız şeylere bağlıdır. Akıllı olan, ileriyi görebilen kişiler kısa olan dünya hayatında ahiret hayatından iyi ve rahat yaşamaya sebep olacak şeyleri yapar. İnsanlara hizmet sunmak, insanlara iyilik yapmak ahirette azaptan kurtulmak ve Cennet nimetlerinin artmasını sağlayacak sebeplerdir.

Bağış Beşir Derneği çalışmalarına ortak olarak siz de dünya hayatınızda yaptıklarınızla ahiret hayatınızı oluşturabilirsiniz.

Paylaşmanın Güzelliğini Keşfet

Dernek olarak görevimiz ekonomik olarak kendisine yetemeyen kişilere, destek ve hizmete ihtiyaç duyanlara, bu nedenlerden dolayı da istismara açık bir hedef durumunda olan mahzun ve mahcup kişilerin paylaşmayı ilke edinen, yardım etmeyi erdem sayan ve bunun huzurunu iç dünyasında hisseden gönüllerle buluşturmak. Sosyal adalete ve kardeşliğe destek olmak, hayır organizasyonlarının yaygınlaşmasını sağlamak ve özellikle bu organizasyonlarda genç nüfusu bilinçlendirmek. Bu uğurda gece gündüz çalışmalarına devam eden, her daim insanlara hizmeti nimet bilen bir kurum olarak çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Siz de yapacağınız desteklerle bu duyguyu bizimle paylaşabilirsiniz.

 Bağışlarınız Doğru Adreste

Kar gütmeyen bir dernek. Amacı her zaman yardıma ihtiyaç duyan ekonomik ve sosyal destek bekleyen kardeşlerimize destek olmak olan bir dernek. Gerekli tüm yasal belgeleri olan, gönülden destek veren her bağışçının bağışlarını takip edebilecekleri bir sistemi olan bir dernek. Yardım talebinde bulunan kişiler online olarak sistemden takipte kalabilen, genç Beşirlerle birlikte birçok organizasyona imza atan ve daha gelecek planında birçok projesi olan bir dernek.

Bağış Beşir Derneği sizin desteklerinizle daha büyük çalışmalara imza atabilmekte. Tüm mali raporlarını sayfasında sunan raporlarıyla ve belgeleriyle çalışan bir dernek. Detaylı inceleme yaparak gönül rahatlığı içinde destek verebileceğiniz bir derneğiz. Bu nedenle doğru adrestesiniz. Yardım eli uzatmak için bizlerle iletişime geçmeniz için birçok farklı iletişim kanalımız bulunuyor.

Gelin Ortak Çalışalım

Bir elin nesi var iki elin sesi vardan yola çıkalım. Birlikten kuvvet doğarla devam edelim. Dinimizde komşun açken yatmanın doğru bulunmadığını herkes bilir. Ülkemizde ve dünyada yardıma ihtiyacı olan birçok kişi varken biz gece gündüz çalışılmalarla devam ediyoruz siz de bize katılabilirsiniz. Gelin birlikte çalışalım.

Online bağış yapmak için tıklayın