Ağrı Beşir Derneği

Ağrı Beşir Derneği

Dinimizde yardıma ihtiyacı olanlara yardım el uzatmak ve bunu incitmeden, kırmadan yapmak önemlidir. Yurt içinde ya da yurt dışında sosyal adalet ve kardeşliğe destek olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülke genelinde bulunan birçok temsilciliğimiz kanalıyla bizlere ulaşabilmektesiniz. Ağrı Beşir Derneği 2 temsilcilikle hizmetlerine devam etmekte.

Sende Bu Desteğin Bir Parçası Olmak İstemez Misin?

Ağrı Beşir Derneği 2 temsilciliğimizle tüm çalışmalara destek olmaya devam ediyor. Sizlerde bu desteklerin bir parçası olabilirsiniz.

Başta ülkemiz olmak üzere ihtiyaç sahibi olan her bireye ulaşma çabası içinde gece gündür devam eden çalışmalımıza ve kampanyalarımıza bağışlarınızla detsek çıkabilirsiniz.

Yardım çalışmalarının kıymetini bilen ve insanlık üzerindeki pozitif etkisinin farkında olan bir dernek olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İyilik yapmak bulaşıcıdır. Neler yapabilirsin?

Gıda, giyim, barınma, eğitim, temizlik, sosyal kültürel yardımlar ve doğal afet kampanyalarına destek olabilir çorbada benimde tuzum bulunsun diyebilirsiniz. İyilik yapmanın azı ya da çoğu yoktur. Dernek olarak damlaya damlaya neler yapıldığına defalarca şahit olduk. Elindekini paylaşmanın verdiği huzuru ne hissettirdiğiniz biliyoruz.

Hangi Kampanyalara Aracı Olabilirsin?

Ağrı Beşir Derneği ve diğer şubelerimiz üzerinden takip ettiğimiz birçok kampanya bulunuyor. Çalışmalarımız içinde şeffaflık önemlidir. Organizasyon çalışmaları büyük bir titizlikle takip edilir.

Yardım talep edilen kişi ya da kurumlarla ilgili öncelikli yapılan çalışma sosyal incelemedir. Gerçekten ihtiyaç sahibi oldukları tespit edildikten sonra gerekli çalışmalar başlanır. Sizlere karşı olan sorumluluğumuzu titiz çalışmalar eşliğinde yerine getirme çabasındayız.

Dernek olarak şeffaflık ilke edindiğimiz en önemli kriterdir. Bağışlılarımız ve birlikte çalıştığımız kurumlar için düzineli olarak raporları hazırlanır. Mali raporlarımızı web sayfamızdan ulaşma imkanı bulmaktasınız.

Yaptığınız bağışların yerine ulaştığını görmek en doğal hakkınız. Bu ilkeden yola çıkarak kendi geliştirmiş olduğumu BEYSİS Otomasyon sistemi sayesinde bağışçılarımız yaptıkları bağışları takip edebilmekteler. Aynı sistem üzerinden bağış talebinde bulunan kişi ve kurumlarda dosyalarının takibini online olarak gerçekleştirmekteler.

Kar amacı gütmeyen bir dernek olarak şuan devam eden kampanyalarımıza siz de dahil olabilirisiniz. Giyim ve eğitimden başlayarak, sosyal ve kültürel alanda düzenlediğimiz birçok kampanyaya adınızı yazdırabilir siz de ihtiyaç sahibi olan kişilerin hayatlarına küçük ya da büyük dokunuşlar yapabilirisiniz.

Unutma Her Zaman El Uzatılacak Birileri Vardır

Ülkemizde ve dünya genelinde ekonomik olarak zor durumda olan birçok kişi bulunuyor. Bunun farkında olan bir bilinçle yaptığımız tüm çalışmalar içinde öncelik ülkemiz ihtiyaç sahipleri olup gücümüzün yettiği kadar yurt dışında ki bireylere de ulaşma çabasındayız.  Yurt dışı kanallı çalıştığımız kurumlar aracılığıyla özellikle Afrika bölgesine yönelik giyim ve gıda desteklerini sürdürüyoruz.

Paylaşmak Güzeldir

Elindekini paylaşmanın güzelliğini bilen ve farkındalık uyandırma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir dernek olarak çalışmalarımıza gerekli tüm izinler eşliğinde devam ediyoruz.

Bağışçılarımız için açık ve şeffaf bir çalışma sürdürüyoruz. Peygamber efendimiz (S.a.v) her daim çalışmalarında gençlere yer verilmiştir. Bizlerde projelerimiz içine gençleri dahil etme çalışmalarına devam ediyoruz.

Devam eden birçok kampanyamızda genç Beşir olarak görev alan gençlerimize görevler veriyoruz. Günümüzde dünya nüfusunun büyük çoğunluğu genlerden oluşurken günümüz şartlarında birçok genç uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıkların kullanımına düşüyor.

Bizler dernek olarak en üretken olan gençlere inancımızı yüksek tutarak ağacın yaşken eğilebileceğinden yola çıkmaktayız. Derneğimiz bünyesinde genç Beşirler yurt içi çalışmaları başta olmak üzere yurt dışındaki faaliyetlerle de aktif görev alabilmekteler.

Hayatı Yaşanır Kılmanın Yolları

Ağrı Beşir Derneği ve diğer temsilciliklerimizle birlikte hayatı daha yaşanır bir duruma getirme çabası içindeyiz. Paylaşmanın güzelliğin aşılamak, ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaşmak ve onları sevindirmenin kolay yollarını bulma çalışmalarına devam ediyoruz.

Sizler de bizimle bu çalışmaların içine katılabilirsiniz. Birinin hayatına dokunmanın, onun hayatını güzelleştirmenin huzurunu yaşamak istemez misiniz?

Online bağış yapmak için tıklayın