Adıyaman Beşir Derneği

Adıyaman Beşir Derneği

Zayıfa ve mazluma yardım etmek Hz. Muhammed’in bize emirlerinden biridir. Müslümanın Müslümana yardım etmesi Allah rızası için yapılacak en güzel davranışlardan biridir. Adıyaman Beşir Derneği olarak Müslüman kardeşlerimize yardım etmeniz için hayırlarınıza vesile oluyoruz.

Ülkemizde ve dünyada yardıma ihtiyacı olan binlerce insan vardır. Yiyecek yemeği olmayan, içecek suya ulaşamayan, salgın hastalıklarla sınanan insanlara ulaşmak için çalışıyoruz. Siz de gönlünüzden geçen yardımı yapın diye hayırlarınıza vesile oluyoruz.

Beşir Derneği Nerelerde Faaliyet Gösteriyor?

Adıyaman Beşir Derneği olarak ihtiyaç sahibi olan tüm ailelere ulaşmak için çalışıyoruz. Köylerde ve ücra yerlerde yaşayan ailelerin sesini duyuramadığı sesi olmak için kampanyalar düzenliyoruz. Bizler elimizden gelen her yardımı yaparken sizden gelen bağışları da kabul ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Beşir derneği olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Ülkemizde hastalıkların tedavisi için maddi gücü olmayan, uyuşturucuyla mücadele etmek için ne yapacağını bilmeyen, evinde yiyecek ekmeği olmayan her insana yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de ülkemizde yoksulluk ve fakirlik çeken, sağlığına kavuşmak için sizden gelecek bir yardımla nefes bulacak insanlara yardım etmek istiyorsanız bağış yapabilirsiniz.

Bugün dünyada sefaletle, yoksullukla ve salgın hastalıklarla mücadele eden milyonlarca insan vardır. Gıdasızlıktan hayata tutunamayan bebekler, yetim kalan çocuklar, açlıktan ölen milyonlarca Müslüman için dünyanın 55 ülkesinde faaliyet gösteriyoruz. Dünyadaki Müslümanlara yardım eli uzatmak istiyorsanız sizden gelen bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Beşir Derneği Eğitim Yardımı Kampanyaları Nedir?

Adıyaman Beşir Derneği olarak eğitim giderlerini karşılayacak maddi gücü olmayan ailelere yardım ediyoruz. Eğitim almak isteyen çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için her elimizden geleni yapıyoruz. Siz de yardım eli uzatmak, eğitiminden mahrum kalan çocuklara destek olmak istiyorsanız bağışlarınızı kabul ediyoruz.

Her çocuğun duygusal ve zihinsel gelişimini tamamlaması için eğitim alması gerekir. Eğitim bu dünyada yaşayan herkesin hakkıdır. Suriye’de savaş mağduru olan çocuklar bugün yeterli eğitimi alamadıkları için cahil kalmasın, ilerde söz sahibi olsunlar diye yardım kampanyaları düzenliyoruz.

Dünyada eğitim alamayan, gelecekte söz sahibi olmak isteyen gereken bilgiye ulaşamayan binlerce çocuğumuz var. Müslümanların geleceği olan çocuklarımızın eğitimden mahrum kalmaması için, bilgiye ulaşması ve Müslümanlara daha aydınlık bir gelecek sağlaması için gelin el ele verelim. Eğitim yardımı ile ulaştığımız her çocuk bir gün Müslümanların haklarını savunacak, dünyada sözü geçecek bir evladımız olabilir.

Beşir Derneği Kurban Bağışı Nasıl Yapılır?

Kurban bağışı bayram sevincini buruk yaşayan her aileye umut ışığı oluyor. Müslümanların en mübarek günlerinden olan bayramlarda boynu bükük yetimler olmasın, evinde et pişmeyen aile kalmasında diye gelin el ele verelim. Bizler yapacağınız kurban bağışları ile ülkemizde ve dünyada yoksulluk çeken ailelere ulaşıyoruz.

Adıyaman Beşir Derneği olarak bayramda evine et girmeyen, buruk bir sevinç yaşayan ailelere yapacağınız yardımları kabul ediyor ve hayırlarınıza vesile oluyoruz. Kurban bağışı yapmak için derneğimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Online kurban bağışı yapabilir, bayram sevincini her birlikte yaşamak için Müslüman kardeşlerimizin elinden tutabilirsiniz.

Beşir Derneği Sağlık Yardımı Kampanyası Nedir?

Beşir Derneği olarak Türkiye’nin her yerinde ve Dünyanın 55 ülkesinde eğitim, sağlık, sadaka, zekât, kurban bağışı yardımlarınızla el ele veriyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Sağlık kampanyalarımızla çocuklarının tedavisi için alamayan ailelere ilaç oluyor, hastane masraflarını karşılayamadığı için ölümü bekleyen insanlara nefes oluyoruz. Yoksulluk ve fakirlik kimsenin yaşama hakkını elinden almasın diye gelin el ele verelim, zor günlerinde kimseyi yalnız bırakmadan onlara umut ışığı olalım.

Online bağış yapmak için tıklayın 

 Donate

Adıyaman Beşir Derneği

Genel Bağış

EKLE