Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği'nden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Usta'ya Ziyaret

Beşir Derneği, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'yı makamında ziyaret etti.

Beşir Derneği, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'yı makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin ve beraberindeki heyet, Başkan Usta'ya "Bir Damla Bin Umut" sloganıyla yürütülen kan bağışı kampanyasındaki desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.


Ziyarette, Başkan Usta'ya Beşir Derneği'nin 15 Temmuz Milli İrade Özel Sayısı ve Beşir Derneği tanıtım dergilerinden takdim edildi.


Beşir Derneği'nin diğer faaliyetleri hakkında Başkan Usta'ya bilgiler veren Mehmet Akif Bilgin, "Kurban Bayramı'nda Türkiye'nin 81 ilinde ve tüm dünyada kurban kesim ve dağıtım hizmetlerinde bulunacağız. Özellikle yardıma muhtaç coğrafyalarda faaliyetlerimize yoğunluk verdik. 2017 kurban bağış fiyatlarımızı yurt içi ve yurt dışı 700 TL olarak belirledik" dedi.


Vekaleten kurban bağışı kesimlerini titiz bir şekilde, İslami kurallara göre yürüttüklerini söyleyen Bilgin, "Bağış yapmak isteyen hayırseverlerimize kolaylık sağlamak için web sayfamızda "Bağış Takip Sistemi" oluşturduk. Bağışçılarımız internet adresimiz www.besir.org.tr sayfasına girerek kurbanın nerede ve ne zaman kesildiğini öğrenebilecek." dedi.


Tüm Türkiye'de, Afrika'da, Asya'da, Balkanlar'da kurban kesim ve dağıtım faaliyetlerini bu yıl da en iyi şekilde gerçekleştireceklerini söyleyen Bilgin, Halep'e yapılacak yardımların nakliyesi için de Başkan Hasan Tahsin Usta'dan söz aldı. 


Fotoğraf Galerisi

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(228): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and ( 1=1 or ...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094