Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneğinden Başkan Kasap'a Ziyaret

55 Ülkede faaliyet gösteren Beşir Derneği, Başkan Kasap'ı makamında ziyaret etti.

Beşir Derneği Rize Temsilciliği, Belediye Başkanı Prof.Dr.Reşat KASAP'ı ziyaret etti.

  Beşir Derneği Temsilcisi Saim ÖKSÜZ ve beraberindeki heyet, Sayın KASAP'ı makamında ziyaret ederek Beşir Derneğinin yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Beşir Derneğinin Türkiye ile birlikte Dünyada 55 ülkede aktif olarak faaliyet gösterdiğini belirten ÖKSÜZ,genel olarak yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi  ailelere destek verdiklerini söyledi.

Beşir Derneğinin yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini belirten Başkan  KASAP,ziyaretten dolayı memnuniyeti belirterek,Beşir Derneği heyetine teşekkür etti. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(228): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094