Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği Diyarbakır Temsilciliği Şehre Ramazan'ı Yaşatıyor

Beşir Derneği Diyarbakır Temsilciliği #RamazanPaylaşmaktır sloganıyla yürüttüğü Ramazan ayı faaliyetlerin de adeta şehre 'Ramazan'ın Paylaşım ayı olduğunu yaşatarak gösteriyor.

Beşir Derneği Diyarbakır temsilciliği yapmış olduğu faaliyetler ile adeta halkın gönlünde taht kuruyor. İhtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak yardımların yapıldığını vurgulayan Diyarbakır temsilcisi Hamza Bakır; Ramazan ayı dolayısıyla çalışmalarımıza hız verdik. Ramazan ayı bir paylaşım ayıdır. Rahmetin ve bereketin bol olduğu bir aydır. Bizlerde bu vesileyle, Ramazan ayı kapsamında ay boyunca her gün 500 kişiye iftar veriyor, yüzlerce ihtiyaç sahibinin evine aş hizmeti veriyoruz. Ve yine Bayram öncesinde 250'ye yakın ihtiyaç sahibi insanımızı giydireceğiz." dedi.


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(225): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094