Şanlıurfa’da İhtiyaç Sahiplerine Ev Eşyası Yardımlarında Bulunuldu

Şanlıurfa’da İhtiyaç Sahiplerine Ev Eşyası Yardımlarında Bulunuldu
 28.11.2018  Bu Haber 497 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde yaptığı sosyal incelemeler sonucu hiçbir ev eşyasının olmadığını belirlediği ailelere eşya yardımında bulundu.


Dünyanın neresinde bir mazlum varsa onun yanında olmaya gayret eden Beşir Derneği, ülke genelindeki yaklaşık 250 temsilciliğiyle, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Gönüllüleri aracılığıyla sosyal incelemelerde bulunan ve ailelerin eksiklerini tespit ederek, yapılacak yardımları buna göre hazırlayan dernek, gönüllüleri aracılığıyla da bu yardımları ailelerin kapısına kadar ulaştırıyor.

 

Beşir Derneği, bu kapsamda Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde, evlerinde pek çok eşyanın eksik olduğunu belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere ev eşyaları yardımında bulundu. Dernek, ailelere yönelik yaptığı halı, dolap, yatak ve çeşitli eşya yardımlarıyla ailelerin ihtiyaçlarını karşılayarak, yüzleri güldürdü.

 

Ev gereksinimlerinin karşılanmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden aileler, bu hayırlara vesile olan yardımsever vatandaşlara ve dernek gönüllülerine teşekkür etti.

 

Derneğimiz sizden gelen bağışlarla Türkiye ve dünya genelinde yardıma muhtaç ailelerin yanında olmaya devam edecek.