Nilüfer'de Periyodik Yardımlar Tamamlandı

Nilüfer'de Periyodik Yardımlar Tamamlandı
 30.07.2019  Bu Haber 408 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Bursa'nın Nilüfer İlçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere, kendi siparişleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini teslim etti

Geliştirdiği sipariş sistemiyle ihtiyaç sahiplerinin gerçek ihtiyacını karşılayan Beşir Derneği, dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı merkeze alan bu anlayışla Türkiye’nin 81 ilinde nitelikli yardımlar yapmaya devam ediyor.

Beşir Derneği’nin geliştirdiği bu yardım modeliyle yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Bursa Nilüfer'de yüzler güldü. Beşir Derneği Nilüfer Temsilciliği, bölgede bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin yardımlarını kapı kapı dolaşarak teslim etti.

Beşir Derneği’ne başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli resmi evrakların kontrolü ve sosyal incelemenin ardından ihtiyaç derecesine göre her aileye mahsus puanlar veriliyor ve bu puanlar miktarınca siparişler toplanıyor. İhtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri temsilcilik ofislerinden yahut paylaşım noktalarından teslim ediliyor. Yardım mağazalarına gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerine ise siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri bizzat götürülüyor.