Hijyen Paketi Dağıtımı

Hijyen Paketi Dağıtımı
 23.03.2020  Bu Haber 384 Defa Görüntülendi

Dünya üzerinde devam eden Korona Pandemi'ne karşı Beşir Derneği olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. İhtiyaç sahibi ailelere yönelik hijyen paketi dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Koronavirüs salgını tespit edildiği ve yayılmaya başladığı andan itibaren dünya üzerinde ciddi bir can kaybına sebep olmuştur. Bu kayıpların ardından dünya panik evresine geçmiştir. Yurt dışından gelen vatandaşlarımızda aktif çıkan test sonuçları neticesinde ülkemize giren koronavirüs büyük bir panik ve endişeye sebep olmuştur.

Devletimiz ilk vakanın açıkladığı günden itibaren yerinde tedbirler alarak pandem ile mücadeleye girmiştir. Bizlerin üzerine düşende bu tedbirlere harfiyen ve uymayanları tedbirlere uymaya davet etmektir. Beşir Derneği olarak koronavirüs e karşı hijyen paketi faaliyeti başlatmış bulunmaktayız.

Beşir Derneği olarak ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan, sistemimize kayıtlı ailelerin, hijyen tedbirlerini alabilmeleri için ilave destek veriyoruz. Düzenli olarak her ay yardım ulaştırdığımız ihtiyaç sahibi ailelerimize, ek destek olarak HİJYEN PAKETİ dağıtıyoruz.

Dağıttığımız hijyen paketlerimiz maske, el temizleme jeli ve ıslak mendilden oluşmaktadır. Ayrıca 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.