Gönül Coğrafyalarımızda Fitre Dağıtımları Devam Ediyor

Gönül Coğrafyalarımızda Fitre Dağıtımları Devam Ediyor
 1.06.2019  Bu Haber 169 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Ramazan faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yurt dışı yardımları kapsamında bir çok ülkede fitre yardımları ile mazlum müslüman kardeşlerimize ülkemizin yardım elini uzatıyor.

Ramazan ayının bereketini ve sevincini her yerde yaşatmanın gayretinde olan  Beşir Derneği, Türkiye’de ve Dünya’da pek çok insanın Ramazan sevincini doyasıya yaşaması için yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Ramazan boyunca Türkiye’nin dört bir yanında iftar, kumanya, bayramlık dağıtımı gibi pek çok yardım organizasyonu gerçekleştiren Beşir Derneği, yurt dışında da Ramazan faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda  bir çok ülkede fitre dağıtımları devam ediyor. Kazakistan, Kırgızistan, Afganistan, Pakistan,Yemen  gibi birçok ülkede ihtiyaç sahibi ailelere ve medrese talebelerine  fitre dağıtımı yapıldı. Yapılan yardımlarla gönül coğrafyalarımızda yaşayan mazlum müslüman kardeşlerimizin hem Ramazan ayında hemde Ramazan sonrasında ihtiyaçları giderilmeye çalışılıyor.

Dünyanın neresinde mahzun ve mahcup bir gönül, mazlum ve mağdur bir insan varsa gönlünü yapmaya; kimsesizlerin kimsesi olmaya gayret eden Beşir Derneği, tüm dünyada yüzler güldürmeye devam edecek.