Filistin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan Beşir Derneği'ne Ziyaret

Filistin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan Beşir Derneği'ne Ziyaret
 26.07.2019  Bu Haber 248 Defa Görüntülendi

Filistin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Ahmed El KURD, beraberindeki heyeti ile birlikte çeşitli fikir alışverişinde bulunmak ve nezaket ziyareti yapmak üzere Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar'ı ziyaret etti.

Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak için çeşitli ziyaretlerde bulunarak ya da pek çok ziyaret kabul edere yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.


Bu kapsamda Beşir Derneği Genel Merkezini ziyaret eden Filistin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Ahmed El Kurd, Genel Başkan Fatih Sarıyar ile görüştü. Yapılan görüşmenin oldukça verimli geçtiğini vurgulayan Sarıyar : "Filistin'de kurulduğumuz günden bu yana oldukça önemli projelere imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Bu kapsamda Filistin'deki son durum hakkında bizi bilgilendiren Sn. Bakan'a teşekkürlerimizi sunarız" şeklinde konuştu. 


Yapılan ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getiren Bakan El Kurd : "Beşir Derneği'ni tıpkı diğer Türk STK'lar gibi yakından tanıyor ve yaptığı çalışmalar nedeniyle kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" şeklinde ifade etti.


Yapılan görüşme, Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar'ın Bakan El Kurd'a plaket vermesiyle son buldu.