Erzurum’da Kışlık Giyim Yardımı Yapıldı

Erzurum’da Kışlık Giyim Yardımı Yapıldı
 26.11.2018  Bu Haber 480 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Erzurum’da ihtiyaç sahibi ailelere kışlık giyim yardımında bulundu.


Yurtiçi ve yurtdışında gıdadan giyime, yakacaktan sağlığa, eğitimden barınmaya, su kuyusundan kurban kesimine varana kadar pek çok alanda insani yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, gönüller yapmaya devam ediyor.

 

İnsani yardım konusundaki faaliyetlerinin büyük bir kısmını Türkiye’de gerçekleştiren Beşir, bu çerçevede Erzurumlu ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın soğuk kış günlerinde bir nebze olsun rahat etmeleri açısından kışlık giyim yardımında bulundu. Beşir Derneği Doğu Anadolu Bölge Lojistik Merkezi’nden Erzurum’a sevk edilen giyim paketleri, ildeki temsilcilik ve gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

 

Kış mevsiminin çok sert geçtiği ve diğer illere göre çok daha uzun sürdüğü Erzurum’da yapılan kışlık giyim yardımları vatandaşların yüzünü güldürdü ve onlar için önemli bir destek oldu. Beşir Derneği’ne teşekkürlerini ileten vatandaşlar, hayırsever bağışçılarımız için samimi dualar etti.

 

Türkiye genelinde toplam 250 temsilcilik, 33 paylaşım noktası, 12 lojistik merkez ile insani yardım çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Beşir Derneği, hayırlara vesile olmaya devam edecek.