Erciş’te Gıda Yardımı Yapıldı

Erciş’te Gıda Yardımı Yapıldı
 8.11.2018  Bu Haber 820 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği Van Erciş’te ihtiyaç sahibi ailelere aylık gıda yardımlarında bulundu.


Bağışçılarından aldığı destekle Türkiye ve dünya genelinde ihtiyaç sahiplerine yönelik insani yardım çalışmaları yürüten ve birçok projeyi hayata geçiren Beşir Derneği, “Dağıtım değil yardım yapmak” düsturuyla geliştirdiği nitelikli yardım modeliyle de zor şartlar altında yaşayan ailelerin elinden tutmaya devam ediyor.

 

Derneğimiz, hayata geçirdiği nitelikli yardım modeliyle ihtiyaç sahibi ailelerin siparişleri doğrultusunda yardım paketleri hazırlıyor ve bu paketleri gönüllüleri aracılığıyla ailelerin evlerine kadar ulaştırıyor. Bu kapsamda her ay düzenli olarak ailelere yardımlarda bulunmaya devam eden Beşir Derneği, Van Erciş’te yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketlerini teslim etti.

 

Yapılan yardımlardan ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren ihtiyaç sahibi aileler, bu hayra vesile olan dernek görevlilerine ve hayırsever vatandaşlara teşekkür ettiklerini ifade etti. Derneğimiz, bağışçılarından aldığı destekle Türkiye’de ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edecek.