Düzce Merkez'de Evi Yanan Aileye Ev Eşyası, Yorgan, Yastık ve Nevresim Takımı Yardımları Yapıldı.

Düzce Merkez'de Evi Yanan Aileye Ev Eşyası, Yorgan, Yastık ve Nevresim Takımı Yardımları Yapıldı.
 6.01.2019  Bu Haber 235 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği Düzce Temsilciliği tarafından evi yanan bir aileye yastık, yorgan, battaniye, nevresim takımı ve gıda yardımında bulunuldu.

Beşir Derneği, "Gönüller Yapmaya Geldik" şiarıyla Türkiye ve dünyada kanayan yaralara merhem olmaya devam ediyor. Bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşan derneğimiz sel, göç ve yangın gibi olağanüstü durumlar için her daim hazır bulunmakta ve gerçekleşen afetten etkilenen ailelerin anında yardımına koşmaktadır.


Bu kapsamda Düzce Merkez'de oturduğu ahşap evin yanması sonucu eşyalarını kaybeden aileye ev eşyası ve nevresim takımı yardımda bulunan Beşir Derneği Düzce Temsilciliği, çıkan yangın sonucu zor durumda kalan ailenin kötü gün dostu oldu. Yaptığı ev eşyası ve nevresim takımı yardımı yanında gıda yardımı da yapıldı.


Yapılan yardım organizasyonunu düzenleyen Beşir Derneği Düzce Temsilcisi Mehmet Aybek; "Bağışçı ve gönüllülerimizden aldığımız destekler ile durmadan, yorulmadan ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz" şeklinde düşüncelerini paylaştı.